Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | 4114R-2-183 |
| LIXINC Part # | 4114R-2-183 |
| Producent | J.W. Miller / Bourns |
| Kategoria | rezystory › rezystory tablicowe/sieciowe |
| Opis | RES ARRAY 13 RES 18K OHM 14DIP |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | 4114R-2-183 Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 15 - Apr 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | 4114R-2-183 |
| Marka: | J.W. Miller / Bourns |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | rezystory tablicowe/sieciowe |
| Producent: | J.W. Miller / Bourns |
| seria: | 4100R |
| pakiet: | Tube |
| stan części: | Active |
| typ obwodu: | Bussed |
| rezystancja (omy): | 18k |
| tolerancja: | ±2% |
| liczba rezystorów: | 13 |
| współczynnik dopasowania rezystora: | - |
| dryf współczynnika rezystora: | 50ppm/°C |
| liczba pinów: | 14 |
| moc na element: | 125mW |
| współczynnik temperatury: | ±100ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 125°C |
| Aplikacje: | - |
| typ mocowania: | Through Hole |
| opakowanie / etui: | 14-DIP (0.300", 7.62mm) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 14-DIP |
| rozmiar / wymiar: | 0.765" L x 0.300" W (19.43mm x 7.62mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.185" (4.69mm) |
| Y1365V0207BT9R | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 8SOIC | 824 Więcej na zamówienie |
|
| EXB-38V181JV | RES ARRAY 4 RES 180 OHM 1206 | 5363 Więcej na zamówienie |
|
| 4310R-101-105 | RES ARRAY 9 RES 1M OHM 10SIP | 988 Więcej na zamówienie |
|
| RM062PJ361CS | RESISTOR ARRAY CONVEX 0201X2R | 815 Więcej na zamówienie |
|
| YC248-FR-07130KL | RES ARRAY 8 RES 130K OHM 1606 | 910 Więcej na zamówienie |
|
| CAY17-563JALF | RES ARRAY 8 RES 56K OHM 1206 | 821 Więcej na zamówienie |
|
| YC164-FR-07162RL | RES ARRAY 4 RES 162 OHM 1206 | 978 Więcej na zamówienie |
|
| TC164-FR-0716KL | RES ARRAY 4 RES 16K OHM 1206 | 946 Więcej na zamówienie |
|
| YC162-FR-07475KL | RES ARRAY 2 RES 475K OHM 0606 | 831 Więcej na zamówienie |
|
| CN34J390CT | RESARRAY0603X4 5% 39 OHM | 55864 Więcej na zamówienie |
|
| YC164-FR-075K6L | RES ARRAY 4 RES 5.6K OHM 1206 | 997 Więcej na zamówienie |
|
| RAVF162DJT1K10 | RES ARRAY 2 RES 1.1K OHM 0606 | 972 Więcej na zamówienie |
|
| EXB-N8V913JX | RES ARRAY 4 RES 91K OHM 0804 | 3391 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10899 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.42560 | $0.4256 |
| 2000 | $0.41600 | $832 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.