Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | TC124-FR-0712RL |
| LIXINC Part # | TC124-FR-0712RL |
| Producent | Yageo |
| Kategoria | rezystory › rezystory tablicowe/sieciowe |
| Opis | RES ARRAY 4 RES 12 OHM 0804 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | TC124-FR-0712RL Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 18 - Apr 22 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | TC124-FR-0712RL |
| Marka: | Yageo |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | rezystory tablicowe/sieciowe |
| Producent: | Yageo |
| seria: | TC124 |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| typ obwodu: | Isolated |
| rezystancja (omy): | 12 |
| tolerancja: | ±1% |
| liczba rezystorów: | 4 |
| współczynnik dopasowania rezystora: | - |
| dryf współczynnika rezystora: | - |
| liczba pinów: | 8 |
| moc na element: | 62.5mW |
| współczynnik temperatury: | ±200ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 125°C |
| Aplikacje: | DDRAM, SDRAM |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 0804, Concave, Long Side Terminals |
| pakiet urządzeń dostawcy: | - |
| rozmiar / wymiar: | 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.020" (0.50mm) |
| EXB-2HV152JV | RES ARRAY 8 RES 1.5K OHM 1506 | 4641 Więcej na zamówienie |
|
| 4310R-101-224LF | RES ARRAY 9 RES 220K OHM 10SIP | 842 Więcej na zamówienie |
|
| Y1365V0546QQ9U | RES ARRAY 4 RES 8.56K OHM 8SOIC | 867 Więcej na zamówienie |
|
| VSSR1603472JUF | RES ARRAY 8 RES 4.7K OHM 16SSOP | 1485 Więcej na zamówienie |
|
| CSC10A01150RGPA | RES ARRAY 9 RES 150 OHM 10SIP | 989 Więcej na zamówienie |
|
| 4610X-101-272LF | RES ARRAY 9 RES 2.7K OHM 10SIP | 2562 Więcej na zamówienie |
|
| 4306R-101-302 | RES ARRAY 5 RES 3K OHM 6SIP | 889 Więcej na zamówienie |
|
| YC248-FR-074K42L | RES ARRAY 8 RES 4.42K OHM 1606 | 802 Więcej na zamówienie |
|
| 4608X-AP2-331LF | RES ARRAY 4 RES 330 OHM 8SIP | 807 Więcej na zamówienie |
|
| Y1747V0435QT9R | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 8SOIC | 916 Więcej na zamówienie |
|
| YC164-JR-072K2L | RES ARRAY 4 RES 2.2K OHM 1206 | 12495 Więcej na zamówienie |
|
| 4116R-1-220LF | RES ARRAY 8 RES 22 OHM 16DIP | 2245 Więcej na zamówienie |
|
| TC164-FR-07270RL | RES ARRAY 4 RES 270 OHM 1206 | 946 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10885 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02974 | $0.02974 |
| 10000 | $0.02974 | $297.4 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.