Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | EXB-V4V304JV |
| LIXINC Part # | EXB-V4V304JV |
| Producent | Panasonic |
| Kategoria | rezystory › rezystory tablicowe/sieciowe |
| Opis | RES ARRAY 2 RES 300K OHM 0606 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | EXB-V4V304JV Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 15 - Apr 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | EXB-V4V304JV |
| Marka: | Panasonic |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | rezystory tablicowe/sieciowe |
| Producent: | Panasonic |
| seria: | EXB |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| typ obwodu: | Isolated |
| rezystancja (omy): | 300k |
| tolerancja: | ±5% |
| liczba rezystorów: | 2 |
| współczynnik dopasowania rezystora: | - |
| dryf współczynnika rezystora: | - |
| liczba pinów: | 4 |
| moc na element: | 62.5mW |
| współczynnik temperatury: | ±200ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 125°C |
| Aplikacje: | - |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 0606, Concave |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 0606 |
| rozmiar / wymiar: | 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.028" (0.70mm) |
| MSP10C0115K0GEJ | RES ARRAY 9 RES 15K OHM 10SIP | 937 Więcej na zamówienie |
|
| ORNV10025001UF | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 957 Więcej na zamówienie |
|
| 4116R-1-104 | RES ARRAY 8 RES 100K OHM 16DIP | 1473 Więcej na zamówienie |
|
| 4306R-101-564 | RES ARRAY 5 RES 560K OHM 6SIP | 827 Więcej na zamówienie |
|
| EXB-V8V132JV | RES ARRAY 4 RES 1.3K OHM 1206 | 952 Więcej na zamówienie |
|
| 4310M-102-471LF | RES ARRAY 5 RES 471 OHM 10SIP | 900 Więcej na zamówienie |
|
| MRS7K5BF | RES ARRAY 4 RES 7.5K OHM 1206 | 921 Więcej na zamówienie |
|
| EXB-38V2R4JV | RES ARRAY 4 RES 2.4 OHM 1206 | 5857 Więcej na zamówienie |
|
| SOMC160127K0GEA | RES ARRAY 15 RES 27K OHM 16SOIC | 892 Więcej na zamówienie |
|
| 77061564P | RES ARRAY 5 RES 560K OHM 6SIP | 968 Więcej na zamówienie |
|
| EXB-28N390JX | RES ARRAY 4 RES 39 OHM 0804 | 19325 Więcej na zamówienie |
|
| CSC10A012K20GEK | RES ARRAY 9 RES 2.2K OHM 10SIP | 1939 Więcej na zamówienie |
|
| 742C083510JP | RES ARRAY 4 RES 51 OHM 1206 | 30730 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10952 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01624 | $0.01624 |
| 10000 | $0.01624 | $162.4 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.