Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | EXB-24V124JX |
| LIXINC Part # | EXB-24V124JX |
| Producent | Panasonic |
| Kategoria | rezystory › rezystory tablicowe/sieciowe |
| Opis | RES ARRAY 2 RES 120K OHM 0404 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | EXB-24V124JX Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | EXB-24V124JX |
| Marka: | Panasonic |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | rezystory tablicowe/sieciowe |
| Producent: | Panasonic |
| seria: | EXB |
| pakiet: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| stan części: | Active |
| typ obwodu: | Isolated |
| rezystancja (omy): | 120k |
| tolerancja: | ±5% |
| liczba rezystorów: | 2 |
| współczynnik dopasowania rezystora: | - |
| dryf współczynnika rezystora: | - |
| liczba pinów: | 4 |
| moc na element: | 62.5mW |
| współczynnik temperatury: | ±200ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 125°C |
| Aplikacje: | Automotive AEC-Q200 |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 0404 (1010 Metric), Convex |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 0404 |
| rozmiar / wymiar: | 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.018" (0.45mm) |
| YC164-JR-070RL | RES ARRAY 4 RES ZERO OHM 1206 | 837 Więcej na zamówienie |
|
| TC164-FR-07715KL | RES ARRAY 4 RES 715K OHM 1206 | 813 Więcej na zamówienie |
|
| EXB-24V333JX | RES ARRAY 2 RES 33K OHM 0404 | 1056 Więcej na zamówienie |
|
| YC248-FR-07330KL | RES ARRAY 8 RES 330K OHM 1606 | 937 Więcej na zamówienie |
|
| 4310R-104-111/221L | RES NTWRK 16 RES MULT OHM 10SIP | 916 Więcej na zamówienie |
|
| 766143222GP | RES ARRAY 7 RES 2.2K OHM 14SOIC | 868 Więcej na zamówienie |
|
| AF164-FR-0739R2L | RES ARRAY 4 RES 39.2 OHM 1206 | 910 Więcej na zamówienie |
|
| 766143560GPTR13 | RES ARRAY 7 RES 56 OHM 14SOIC | 969 Więcej na zamówienie |
|
| Y1747V0189QT0W | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 8SOIC | 826 Więcej na zamówienie |
|
| 752091474GPTR7 | RES ARRAY 8 RES 470K OHM 9SRT | 900 Więcej na zamówienie |
|
| CN34J220CT | RESARRAY0603X4 5% 22 OHM | 904 Więcej na zamówienie |
|
| YC124-JR-0727KL | RES ARRAY 4 RES 27K OHM 0804 | 921 Więcej na zamówienie |
|
| 4420P-1-251 | RES ARRAY 10 RES 250 OHM 20SOIC | 839 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10973 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.40000 | $0.4 |
| 10000 | $0.01652 | $165.2 |
| 30000 | $0.01569 | $470.7 |
| 50000 | $0.01538 | $769 |
| 100000 | $0.01505 | $1505 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.