Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | CAY16-43R0F4LF |
| LIXINC Part # | CAY16-43R0F4LF |
| Producent | J.W. Miller / Bourns |
| Kategoria | rezystory › rezystory tablicowe/sieciowe |
| Opis | RES ARRAY 4 RES 43 OHM 1206 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | CAY16-43R0F4LF Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 15 - Apr 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | CAY16-43R0F4LF |
| Marka: | J.W. Miller / Bourns |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | rezystory tablicowe/sieciowe |
| Producent: | J.W. Miller / Bourns |
| seria: | CAY16 |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| typ obwodu: | Isolated |
| rezystancja (omy): | 43 |
| tolerancja: | ±1% |
| liczba rezystorów: | 4 |
| współczynnik dopasowania rezystora: | - |
| dryf współczynnika rezystora: | - |
| liczba pinów: | 8 |
| moc na element: | 62.5mW |
| współczynnik temperatury: | ±200ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 125°C |
| Aplikacje: | - |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 1206 |
| rozmiar / wymiar: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.024" (0.60mm) |
| CSC09A01220KGEK | RES ARRAY 8 RES 220K OHM 9SIP | 839 Więcej na zamówienie |
|
| YC358LJK-073K3L | RES ARRAY 8 RES 3.3K OHM 2512 | 928 Więcej na zamówienie |
|
| YC124-FR-072K7L | RES ARRAY 4 RES 2.7K OHM 0804 | 929 Więcej na zamówienie |
|
| Y1685V0001TQ0W | RES NETWORK 2 RES 10K OHM 1505 | 914 Więcej na zamówienie |
|
| 4308R-102-473LF | RES ARRAY 4 RES 47K OHM 8SIP | 1017 Więcej na zamówienie |
|
| 767165121AP | RES NTWRK 28 RES MULT OHM 16SOIC | 826 Więcej na zamówienie |
|
| 766163102GPTR7 | RES ARRAY 8 RES 1K OHM 16SOIC | 3033 Więcej na zamówienie |
|
| CRA06S083330KJTA | RES ARRAY 4 RES 330K OHM 1206 | 5593 Więcej na zamówienie |
|
| 4605X-101-220LF | RES ARRAY 4 RES 22 OHM 5SIP | 934 Więcej na zamówienie |
|
| 4816P-T01-106 | RES ARRAY 8 RES 10M OHM 16SOIC | 880 Więcej na zamówienie |
|
| Y1365V0357BA0U | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 8SOIC | 867 Więcej na zamówienie |
|
| RM062PJ163CS | RESISTOR ARRAY CONVEX 0201X2R | 979 Więcej na zamówienie |
|
| EXB-14V563JX | RES ARRAY 2 RES 56K OHM 0302 | 936 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10919 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02700 | $0.027 |
| 5000 | $0.02700 | $135 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.