Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | CAT16-101J4GLF |
| LIXINC Part # | CAT16-101J4GLF |
| Producent | J.W. Miller / Bourns |
| Kategoria | rezystory › rezystory tablicowe/sieciowe |
| Opis | RES ARRAY 4 RES 100 OHM 1206 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | CAT16-101J4GLF Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 13 - May 17 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | CAT16-101J4GLF |
| Marka: | J.W. Miller / Bourns |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | rezystory tablicowe/sieciowe |
| Producent: | J.W. Miller / Bourns |
| seria: | CAT16 |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| typ obwodu: | Isolated |
| rezystancja (omy): | 100 |
| tolerancja: | ±5% |
| liczba rezystorów: | 4 |
| współczynnik dopasowania rezystora: | - |
| dryf współczynnika rezystora: | - |
| liczba pinów: | 8 |
| moc na element: | 62.5mW |
| współczynnik temperatury: | ±200ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 125°C |
| Aplikacje: | - |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 1206 |
| rozmiar / wymiar: | 0.126" L x 0.061" W (3.20mm x 1.55mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.024" (0.60mm) |
| 766145221APTR13 | RES NTWRK 24 RES MULT OHM 14SOIC | 972 Więcej na zamówienie |
|
| CSC11B0110K0FPA | RES ARRAY 10 RES 10K OHM 11SIP | 974 Więcej na zamówienie |
|
| 4820P-T02-684 | RES ARRAY 19 RES 680K OHM 20SOIC | 903 Więcej na zamówienie |
|
| RM062PJ753CS | RESISTOR ARRAY CONVEX 0201X2R | 843 Więcej na zamówienie |
|
| 753101472GPTR7 | RES ARRAY 9 RES 4.7K OHM 10SRT | 880 Więcej na zamówienie |
|
| MDP1403270RGE04 | RES ARRAY 7 RES 270 OHM 14DIP | 952 Więcej na zamówienie |
|
| EXB-28V1R1JX | RES ARRAY 4 RES 1.1 OHM 0804 | 20721 Więcej na zamówienie |
|
| AF164-FR-07140KL | RES ARRAY 4 RES 140K OHM 1206 | 874 Więcej na zamówienie |
|
| CN34J333CT | RESARRAY0603X4 5% 33K OHM | 40827 Więcej na zamówienie |
|
| 4820P-T02-471 | RES ARRAY 19 RES 470 OHM 20SOIC | 916 Więcej na zamówienie |
|
| EXB-F8WT01G | RES NETWORK 12 RES MULT OHM 8SIP | 2847 Więcej na zamówienie |
|
| YC248-FR-07180KL | RES ARRAY 8 RES 180K OHM 1606 | 876 Więcej na zamówienie |
|
| CSC09A014K70GEK | RES ARRAY 8 RES 4.7K OHM 9SIP | 9830 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10884 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01463 | $0.01463 |
| 80000 | $0.01463 | $1170.4 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.