Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | CN22J180CT |
| LIXINC Part # | CN22J180CT |
| Producent | CAL-CHIP ELECTRONICS INC. |
| Kategoria | rezystory › rezystory tablicowe/sieciowe |
| Opis | RESARRAY0402X2 5% 18 OHM |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | CN22J180CT Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 15 - Apr 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | CN22J180CT |
| Marka: | CAL-CHIP ELECTRONICS INC. |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | rezystory tablicowe/sieciowe |
| Producent: | CAL-CHIP ELECTRONICS INC. |
| seria: | CN |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| typ obwodu: | Isolated |
| rezystancja (omy): | 18 |
| tolerancja: | ±5% |
| liczba rezystorów: | 2 |
| współczynnik dopasowania rezystora: | - |
| dryf współczynnika rezystora: | - |
| liczba pinów: | 4 |
| moc na element: | - |
| współczynnik temperatury: | ±200ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 125°C |
| Aplikacje: | - |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 0404 (1010 Metric), Convex |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 0404 |
| rozmiar / wymiar: | 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.018" (0.45mm) |
| YC124-FR-077K5L | RES ARRAY 4 RES 7.5K OHM 0804 | 998 Więcej na zamówienie |
|
| 767163101GP | RES ARRAY 8 RES 100 OHM 16SOIC | 3329 Więcej na zamówienie |
|
| YC324-FK-0730KL | RES ARRAY 4 RES 30K OHM 2012 | 892 Więcej na zamówienie |
|
| 4608X-102-152LF | RES ARRAY 4 RES 1.5K OHM 8SIP | 1340 Więcej na zamówienie |
|
| 4816P-2-471LF | RES ARRAY 15 RES 470 OHM 16SOIC | 2670 Więcej na zamówienie |
|
| 4116R-1-205LF | RES ARRAY 8 RES 2M OHM 16DIP | 824 Więcej na zamówienie |
|
| 4308M-102-562LF | RES ARRAY 4 RES 5.6K OHM 8SIP | 820 Więcej na zamówienie |
|
| YC248-FR-075K6L | RES ARRAY 8 RES 5.6K OHM 1606 | 986 Więcej na zamówienie |
|
| 4310R-102-331LF | RES ARRAY 5 RES 330 OHM 10SIP | 915 Więcej na zamówienie |
|
| TC164-FR-07511KL | RES ARRAY 4 RES 511K OHM 1206 | 889 Więcej na zamówienie |
|
| AF164-FR-07634KL | RES ARRAY 4 RES 634K OHM 1206 | 950 Więcej na zamówienie |
|
| TC164-FR-073K24L | RES ARRAY 4 RES 3.24K OHM 1206 | 865 Więcej na zamówienie |
|
| YC324-FK-0744K2L | RES ARRAY 4 RES 44.2K OHM 2012 | 887 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 320813 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.00600 | $0.006 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.