Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | RM064PJ561CS |
| LIXINC Part # | RM064PJ561CS |
| Producent | Samsung Electro-Mechanics |
| Kategoria | rezystory › rezystory tablicowe/sieciowe |
| Opis | RESISTOR ARRAY INVERTED 0201X4 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | RM064PJ561CS Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | RM064PJ561CS |
| Marka: | Samsung Electro-Mechanics |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | rezystory tablicowe/sieciowe |
| Producent: | Samsung Electro-Mechanics |
| seria: | RM |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| typ obwodu: | Isolated |
| rezystancja (omy): | 560 |
| tolerancja: | ±5% |
| liczba rezystorów: | 4 |
| współczynnik dopasowania rezystora: | - |
| dryf współczynnika rezystora: | - |
| liczba pinów: | 8 |
| moc na element: | 31.25mW |
| współczynnik temperatury: | ±200ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 125°C |
| Aplikacje: | - |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 0502 (1406 Metric), Long Side Terminals |
| pakiet urządzeń dostawcy: | - |
| rozmiar / wymiar: | 0.055" L x 0.024" W (1.40mm x 0.60mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.013" (0.33mm) |
| 4310R-101-564LF | RES ARRAY 9 RES 560K OHM 10SIP | 904 Więcej na zamówienie |
|
| ORNTA5001FT1 | RES ARRAY 4 RES 5K OHM 8SOIC | 996 Więcej na zamówienie |
|
| 4116R-1-330LF | RES ARRAY 8 RES 33 OHM 16DIP | 1348 Więcej na zamówienie |
|
| 753201103GPTR7 | RES ARRAY 18 RES 10K OHM 20DRT | 1259 Więcej na zamówienie |
|
| 4605X-101-683LF | RES ARRAY 4 RES 68K OHM 5SIP | 994 Więcej na zamówienie |
|
| 768163123GPTR13 | RES ARRAY 8 RES 12K OHM 16SOIC | 909 Więcej na zamówienie |
|
| Y1365V0196BQ9R | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 8SOIC | 911 Więcej na zamówienie |
|
| 4814P-T01-202LF | RES ARRAY 7 RES 2K OHM 14SOIC | 910 Więcej na zamówienie |
|
| EXB-34V390JV | RES ARRAY 2 RES 39 OHM 0606 | 44331 Więcej na zamówienie |
|
| 4610X-101-111LF | RES ARRAY 9 RES 110 OHM 10SIP | 931 Więcej na zamówienie |
|
| YC162-FR-071K69L | RES ARRAY 2 RES 1.69K OHM 0606 | 910 Więcej na zamówienie |
|
| YC248-FR-071K4L | RES ARRAY 8 RES 1.4K OHM 1606 | 1000 Więcej na zamówienie |
|
| EXB-2HV224JV | RES ARRAY 8 RES 220K OHM 1506 | 12145 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10996 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.08403 | $0.08403 |
| 200000 | $0.02685 | $5370 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.