Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | ORNTV25025001T3 |
| LIXINC Part # | ORNTV25025001T3 |
| Producent | Vishay |
| Kategoria | rezystory › rezystory tablicowe/sieciowe |
| Opis | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | ORNTV25025001T3 Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 14 - May 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | ORNTV25025001T3 |
| Marka: | Vishay |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | rezystory tablicowe/sieciowe |
| Producent: | Vishay |
| seria: | ORNV |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| typ obwodu: | Voltage Divider |
| rezystancja (omy): | 5k, 25k |
| tolerancja: | ±0.1% |
| liczba rezystorów: | 5 |
| współczynnik dopasowania rezystora: | ±0.05% |
| dryf współczynnika rezystora: | ±5ppm/°C |
| liczba pinów: | 8 |
| moc na element: | 100mW |
| współczynnik temperatury: | ±25ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 125°C |
| Aplikacje: | Voltage Divider (TCR Matched) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | - |
| rozmiar / wymiar: | 0.194" L x 0.157" W (4.93mm x 3.99mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.068" (1.73mm) |
| M8340108K1002GCD03 | RES ARRAY 7 RES 10K OHM 8SIP | 908 Więcej na zamówienie |
|
| VSSR1601822JUF | RES ARRAY 15 RES 8.2K OHM 16SSOP | 971 Więcej na zamówienie |
|
| CAT25-202JALF | RES ARRAY 8 RES 2K OHM 1608 | 870 Więcej na zamówienie |
|
| YC162-FR-075K36L | RES ARRAY 2 RES 5.36K OHM 0606 | 987 Więcej na zamówienie |
|
| 766141184GPTR7 | RES ARRAY 13 RES 180K OHM 14SOIC | 808 Więcej na zamówienie |
|
| 4416P-T01-121 | RES ARRAY 8 RES 120 OHM 16SOIC | 826 Więcej na zamówienie |
|
| YC162-FR-0723K7L | RES ARRAY 2 RES 23.7K OHM 0606 | 901 Więcej na zamówienie |
|
| 741X043102JP | RES ARRAY 2 RES 1K OHM 0404 | 15668 Więcej na zamówienie |
|
| EXB-28V362JX | RES ARRAY 4 RES 3.6K OHM 0804 | 29578 Więcej na zamówienie |
|
| 740X043100JP | RES ARRAY 2 RES 10 OHM 0302 | 915 Więcej na zamówienie |
|
| AF164-FR-07909RL | RES ARRAY 4 RES 909 OHM 1206 | 866 Więcej na zamówienie |
|
| RAVF164DJT2K00 | RES ARRAY 4 RES 2K OHM 1206 | 991 Więcej na zamówienie |
|
| 766143684GP | RES ARRAY 7 RES 680K OHM 14SOIC | 999 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10848 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.52000 | $2.52 |
| 300 | $2.52000 | $756 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.