Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | 4814P-T01-153 |
| LIXINC Part # | 4814P-T01-153 |
| Producent | J.W. Miller / Bourns |
| Kategoria | rezystory › rezystory tablicowe/sieciowe |
| Opis | RES ARRAY 7 RES 15K OHM 14SOIC |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | 4814P-T01-153 Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 15 - Apr 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | 4814P-T01-153 |
| Marka: | J.W. Miller / Bourns |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | rezystory tablicowe/sieciowe |
| Producent: | J.W. Miller / Bourns |
| seria: | 4800P |
| pakiet: | Tube |
| stan części: | Active |
| typ obwodu: | Isolated |
| rezystancja (omy): | 15k |
| tolerancja: | ±2% |
| liczba rezystorów: | 7 |
| współczynnik dopasowania rezystora: | - |
| dryf współczynnika rezystora: | - |
| liczba pinów: | 14 |
| moc na element: | 160mW |
| współczynnik temperatury: | ±100ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 125°C |
| Aplikacje: | Automotive AEC-Q200 |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 14-SOM |
| rozmiar / wymiar: | 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.094" (2.40mm) |
| Y4485V0073QT9W | RES NETWORK 2 RES MULT OHM 1610 | 812 Więcej na zamówienie |
|
| 752091332GP | RES ARRAY 8 RES 3.3K OHM 9SRT | 985 Więcej na zamówienie |
|
| 4606X-AP1-104LF | RES ARRAY 5 RES 100K OHM 6SIP | 976 Więcej na zamówienie |
|
| CAY10-103J4AS | RES ARR 4 RES 10K OHM 0804 | 4876 Więcej na zamówienie |
|
| YC248-FR-0763R4L | RES ARRAY 8 RES 63.4 OHM 1606 | 978 Więcej na zamówienie |
|
| YC248-FR-07470RL | RES ARRAY 8 RES 470 OHM 1606 | 846 Więcej na zamówienie |
|
| 4308R-104-331/681 | RES NETWORK 12 RES MULT OHM 8SIP | 981 Więcej na zamówienie |
|
| 4308R-102-303 | RES ARRAY 4 RES 30K OHM 8SIP | 812 Więcej na zamówienie |
|
| 766143270GPTR13 | RES ARRAY 7 RES 27 OHM 14SOIC | 837 Więcej na zamówienie |
|
| Y1747V0207BT9R | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 8SOIC | 957 Więcej na zamówienie |
|
| TC124-FR-07133KL | RES ARRAY 4 RES 133K OHM 0804 | 983 Więcej na zamówienie |
|
| YC162-FR-071K05L | RES ARRAY 2 RES 1.05K OHM 0606 | 845 Więcej na zamówienie |
|
| 767161510GP | RES ARRAY 15 RES 51 OHM 16SOIC | 803 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10922 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.42560 | $0.4256 |
| 2000 | $0.41600 | $832 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.