Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | 741X08349R9FP |
| LIXINC Part # | 741X08349R9FP |
| Producent | CTS Corporation |
| Kategoria | rezystory › rezystory tablicowe/sieciowe |
| Opis | RES ARRAY 4 RES 49.9 OHM 0804 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | 741X08349R9FP Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 15 - Apr 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | 741X08349R9FP |
| Marka: | CTS Corporation |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | rezystory tablicowe/sieciowe |
| Producent: | CTS Corporation |
| seria: | 741 |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| typ obwodu: | Isolated |
| rezystancja (omy): | 49.9 |
| tolerancja: | ±1% |
| liczba rezystorów: | 4 |
| współczynnik dopasowania rezystora: | - |
| dryf współczynnika rezystora: | - |
| liczba pinów: | 8 |
| moc na element: | 62.5mW |
| współczynnik temperatury: | ±200ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 125°C |
| Aplikacje: | - |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 0804, Convex, Long Side Terminals |
| pakiet urządzeń dostawcy: | - |
| rozmiar / wymiar: | 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.022" (0.55mm) |
| YC124-FR-0771R5L | RES ARRAY 4 RES 71.5 OHM 0804 | 928 Więcej na zamówienie |
|
| 4310R-101-562LF | RES ARRAY 9 RES 5.6K OHM 10SIP | 2915 Więcej na zamówienie |
|
| 766161561GPTR13 | RES ARRAY 15 RES 560 OHM 16SOIC | 999 Więcej na zamówienie |
|
| 766141223GPTR7 | RES ARRAY 13 RES 22K OHM 14SOIC | 950 Więcej na zamówienie |
|
| CRA06P0832K00JTA | RES ARRAY 4 RES 2K OHM 1206 | 817 Więcej na zamówienie |
|
| RMKMS408-10KBWTA | RMKM S408 10K 0.1% 0.05% TR100 | 945 Więcej na zamówienie |
|
| 752103330GP | RES ARRAY 5 RES 33 OHM 10SRT | 855 Więcej na zamówienie |
|
| 743C083151JP | RES ARRAY 4 RES 150 OHM 2008 | 1253 Więcej na zamówienie |
|
| AF162-JR-07390KL | RES ARRAY 2 RES 390K OHM 0606 | 909 Więcej na zamówienie |
|
| 4606X-101-332LF | RES ARRAY 5 RES 3.3K OHM 6SIP | 1948 Więcej na zamówienie |
|
| CSC09A0110K0FEK | RES ARRAY 8 RES 10K OHM 9SIP | 1699 Więcej na zamówienie |
|
| MSP06C01100KGEJ | RES ARRAY 5 RES 100K OHM 6SIP | 975 Więcej na zamówienie |
|
| RM2012A-103/303-PBVW10 | RES NETWORK 2 RES MULT OHM 0805 | 869 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10943 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.05985 | $0.05985 |
| 20000 | $0.05985 | $1197 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.