Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | MNR14ERAPJ202 |
| LIXINC Part # | MNR14ERAPJ202 |
| Producent | ROHM Semiconductor |
| Kategoria | rezystory › rezystory tablicowe/sieciowe |
| Opis | RES ARRAY 4 RES 2K OHM 1206 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | MNR14ERAPJ202 Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 14 - May 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | MNR14ERAPJ202 |
| Marka: | ROHM Semiconductor |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | rezystory tablicowe/sieciowe |
| Producent: | ROHM Semiconductor |
| seria: | MNR |
| pakiet: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| stan części: | Discontinued at Digi-Key |
| typ obwodu: | Isolated |
| rezystancja (omy): | 2k |
| tolerancja: | ±5% |
| liczba rezystorów: | 4 |
| współczynnik dopasowania rezystora: | - |
| dryf współczynnika rezystora: | - |
| liczba pinów: | 8 |
| moc na element: | 62.5mW |
| współczynnik temperatury: | ±200ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 155°C |
| Aplikacje: | - |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals |
| pakiet urządzeń dostawcy: | - |
| rozmiar / wymiar: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.024" (0.60mm) |
| YC162-FR-07806KL | RES ARRAY 2 RES 806K OHM 0606 | 880 Więcej na zamówienie |
|
| 4310M-102-512LF | RES ARRAY 5 RES 5.1K OHM 10SIP | 862 Więcej na zamówienie |
|
| 4108R-2-472LF | RES ARRAY 7 RES 4.7K OHM 8DIP | 831 Więcej na zamówienie |
|
| TC164-FR-07523KL | RES ARRAY 4 RES 523K OHM 1206 | 906 Więcej na zamówienie |
|
| 767143680GP | RES ARRAY 7 RES 68 OHM 14SOIC | 932 Więcej na zamówienie |
|
| CRA04P0832K20JTD | RES ARRAY 4 RES 2.2K OHM 0804 | 3045 Więcej na zamówienie |
|
| YC248-FR-0744K2L | RES ARRAY 8 RES 44.2K OHM 1606 | 867 Więcej na zamówienie |
|
| Y1365V0193BT9R | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 8SOIC | 899 Więcej na zamówienie |
|
| MNR14ERAPJ684 | RES ARRAY 4 RES 680K OHM 1206 | 1050 Więcej na zamówienie |
|
| 4604X-102-102LF | RES ARRAY 2 RES 1K OHM 4SIP | 970 Więcej na zamówienie |
|
| CAT16-220J4GLF | RES ARRAY 4 RES 22 OHM 1206 | 964 Więcej na zamówienie |
|
| CAY10-220J4LF | RES ARRAY 4 RES 22 OHM 0804 | 5651 Więcej na zamówienie |
|
| SOMC140310K0GEA | RES ARRAY 7 RES 10K OHM 14SOIC | 807 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10917 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.00662 | $0.00662 |
| 5000 | $ 0.00662 | $33.1 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.