Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | 741C083182JP |
| LIXINC Part # | 741C083182JP |
| Producent | CTS Corporation |
| Kategoria | rezystory › rezystory tablicowe/sieciowe |
| Opis | RES ARRAY 4 RES 1.8K OHM 0804 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | 741C083182JP Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 15 - Apr 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | 741C083182JP |
| Marka: | CTS Corporation |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | rezystory tablicowe/sieciowe |
| Producent: | CTS Corporation |
| seria: | 741 |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| typ obwodu: | Isolated |
| rezystancja (omy): | 1.8k |
| tolerancja: | ±5% |
| liczba rezystorów: | 4 |
| współczynnik dopasowania rezystora: | - |
| dryf współczynnika rezystora: | - |
| liczba pinów: | 8 |
| moc na element: | 62.5mW |
| współczynnik temperatury: | ±200ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 125°C |
| Aplikacje: | - |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 0804, Concave, Long Side Terminals |
| pakiet urządzeń dostawcy: | - |
| rozmiar / wymiar: | 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.020" (0.50mm) |
| 4416P-1-470LF | RES ARRAY 8 RES 47 OHM 16SOIC | 956 Więcej na zamówienie |
|
| RM3216B-102/102-PBVW10 | RES ARRAY 2 RES 1K OHM 1206 | 903 Więcej na zamówienie |
|
| 766161821GPTR13 | RES ARRAY 15 RES 820 OHM 16SOIC | 940 Więcej na zamówienie |
|
| CAT16-473J2LF | RES ARRAY 2 RES 47K OHM 0606 | 848 Więcej na zamówienie |
|
| 4610X-102-181LF | RES ARRAY 5 RES 180 OHM 10SIP | 948 Więcej na zamówienie |
|
| TC124-FR-0717K8L | RES ARRAY 4 RES 17.8K OHM 0804 | 927 Więcej na zamówienie |
|
| 4816P-T02-682 | RES ARRAY 15 RES 6.8K OHM 16SOIC | 986 Więcej na zamówienie |
|
| 767163472GPTR13 | RES ARRAY 8 RES 4.7K OHM 16SOIC | 879 Więcej na zamówienie |
|
| TC164-JR-073K9L | RES ARRAY 4 RES 3.9K OHM 1206 | 853 Więcej na zamówienie |
|
| YC324-FK-0790K9L | RES ARRAY 4 RES 90.9K OHM 2012 | 834 Więcej na zamówienie |
|
| EXB-E10C103J | RES ARRAY 8 RES 10K OHM 1608 | 6549 Więcej na zamówienie |
|
| ORNTV25022002T1 | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 837 Więcej na zamówienie |
|
| TC124-FR-072K7L | RES ARRAY 4 RES 2.7K OHM 0804 | 880 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10928 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01680 | $0.0168 |
| 20000 | $0.01680 | $336 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.