Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | 4310R-102-392 |
| LIXINC Part # | 4310R-102-392 |
| Producent | J.W. Miller / Bourns |
| Kategoria | rezystory › rezystory tablicowe/sieciowe |
| Opis | RES ARRAY 5 RES 3.9K OHM 10SIP |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | 4310R-102-392 Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 15 - Apr 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | 4310R-102-392 |
| Marka: | J.W. Miller / Bourns |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | rezystory tablicowe/sieciowe |
| Producent: | J.W. Miller / Bourns |
| seria: | 4300R |
| pakiet: | Bulk |
| stan części: | Active |
| typ obwodu: | Isolated |
| rezystancja (omy): | 3.9k |
| tolerancja: | ±2% |
| liczba rezystorów: | 5 |
| współczynnik dopasowania rezystora: | - |
| dryf współczynnika rezystora: | 50ppm/°C |
| liczba pinów: | 10 |
| moc na element: | 300mW |
| współczynnik temperatury: | ±100ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 125°C |
| Aplikacje: | - |
| typ mocowania: | Through Hole |
| opakowanie / etui: | 10-SIP |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 10-SIP |
| rozmiar / wymiar: | 0.984" L x 0.085" W (24.99mm x 2.16mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.195" (4.95mm) |
| 4116R-1-823 | RES ARRAY 8 RES 82K OHM 16DIP | 830 Więcej na zamówienie |
|
| 4308H-102-104LF | RES ARRAY 4 RES 100K OHM 8SIP | 948 Więcej na zamówienie |
|
| CSC08A0315K0GEK | RES ARRAY 4 RES 15K OHM 8SIP | 912 Więcej na zamówienie |
|
| AF164-FR-07348KL | RES ARRAY 4 RES 348K OHM 1206 | 993 Więcej na zamówienie |
|
| RAVF162DJT2K40 | RES ARRAY 2 RES 2.4K OHM 0606 | 924 Więcej na zamówienie |
|
| 4610X-104-122/242L | RES NTWRK 16 RES MULT OHM 10SIP | 945 Więcej na zamówienie |
|
| 741C083182JP | RES ARRAY 4 RES 1.8K OHM 0804 | 984 Więcej na zamówienie |
|
| 4416P-1-470LF | RES ARRAY 8 RES 47 OHM 16SOIC | 971 Więcej na zamówienie |
|
| RM3216B-102/102-PBVW10 | RES ARRAY 2 RES 1K OHM 1206 | 1000 Więcej na zamówienie |
|
| 766161821GPTR13 | RES ARRAY 15 RES 820 OHM 16SOIC | 839 Więcej na zamówienie |
|
| CAT16-473J2LF | RES ARRAY 2 RES 47K OHM 0606 | 984 Więcej na zamówienie |
|
| 4610X-102-181LF | RES ARRAY 5 RES 180 OHM 10SIP | 841 Więcej na zamówienie |
|
| TC124-FR-0717K8L | RES ARRAY 4 RES 17.8K OHM 0804 | 919 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10948 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.63840 | $0.6384 |
| 2000 | $0.35100 | $702 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.