Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | 4816P-T02-474 |
| LIXINC Part # | 4816P-T02-474 |
| Producent | J.W. Miller / Bourns |
| Kategoria | rezystory › rezystory tablicowe/sieciowe |
| Opis | RES ARRAY 15 RES 470K OHM 16SOIC |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | 4816P-T02-474 Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | 4816P-T02-474 |
| Marka: | J.W. Miller / Bourns |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | rezystory tablicowe/sieciowe |
| Producent: | J.W. Miller / Bourns |
| seria: | 4800P |
| pakiet: | Tube |
| stan części: | Active |
| typ obwodu: | Bussed |
| rezystancja (omy): | 470k |
| tolerancja: | ±2% |
| liczba rezystorów: | 15 |
| współczynnik dopasowania rezystora: | - |
| dryf współczynnika rezystora: | - |
| liczba pinów: | 16 |
| moc na element: | 80mW |
| współczynnik temperatury: | ±100ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 125°C |
| Aplikacje: | Automotive AEC-Q200 |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 16-SOM |
| rozmiar / wymiar: | 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.094" (2.40mm) |
| 767163201GP | RES ARRAY 8 RES 200 OHM 16SOIC | 897 Więcej na zamówienie |
|
| 4814P-1-271LF | RES ARRAY 7 RES 270 OHM 14SOIC | 922 Więcej na zamówienie |
|
| RF062PJ154CS | RESISTOR ARRAY FLAT TERMINAL 0 | 938 Więcej na zamówienie |
|
| 4116R-2-332LF | RES ARRAY 15 RES 3.3K OHM 16DIP | 1084 Więcej na zamówienie |
|
| CRA12E08333K0JTR | RES ARRAY 4 RES 33K OHM 2012 | 990 Więcej na zamówienie |
|
| AF164-FR-071K5L | RES ARRAY 4 RES 1.5K OHM 1206 | 874 Więcej na zamówienie |
|
| 767141182GP | RES ARRAY 13 RES 1.8K OHM 14SOIC | 865 Więcej na zamówienie |
|
| VSSR1603222JUF | RES ARRAY 8 RES 2.2K OHM 16SSOP | 1111 Więcej na zamówienie |
|
| CSC06A03120RGPA | RES ARRAY 3 RES 120 OHM 6SIP | 868 Więcej na zamówienie |
|
| CAY16A-473J4LF | RESARRAYA 4X0603 47K 5% 63MW CON | 979 Więcej na zamówienie |
|
| 753163220GPTR13 | RES ARRAY 8 RES 22 OHM 16DRT | 879 Więcej na zamówienie |
|
| 768163333GPTR13 | RES ARRAY 8 RES 33K OHM 16SOIC | 916 Więcej na zamówienie |
|
| CAY16-49R9F4LF | RES ARRAY 4 RES 49.9 OHM 1206 | 29683 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10962 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.42560 | $0.4256 |
| 2000 | $0.41600 | $832 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.