Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | MDP16031K00GE04 |
| LIXINC Part # | MDP16031K00GE04 |
| Producent | Vishay / Dale |
| Kategoria | rezystory › rezystory tablicowe/sieciowe |
| Opis | RES ARRAY 8 RES 1K OHM 16DIP |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | MDP16031K00GE04 Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 13 - May 17 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | MDP16031K00GE04 |
| Marka: | Vishay / Dale |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | rezystory tablicowe/sieciowe |
| Producent: | Vishay / Dale |
| seria: | MDP |
| pakiet: | Tube |
| stan części: | Active |
| typ obwodu: | Isolated |
| rezystancja (omy): | 1k |
| tolerancja: | ±2% |
| liczba rezystorów: | 8 |
| współczynnik dopasowania rezystora: | - |
| dryf współczynnika rezystora: | - |
| liczba pinów: | 16 |
| moc na element: | 250mW |
| współczynnik temperatury: | ±100ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 125°C |
| Aplikacje: | - |
| typ mocowania: | Through Hole |
| opakowanie / etui: | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 16-DIP |
| rozmiar / wymiar: | 0.850" L x 0.250" W (21.59mm x 6.35mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.155" (3.94mm) |
| AF164-FR-0761K9L | RES ARRAY 4 RES 61.9K OHM 1206 | 904 Więcej na zamówienie |
|
| 766161104GP | RES ARRAY 15 RES 100K OHM 16SOIC | 876 Więcej na zamówienie |
|
| TC164-FR-073K3L | RES ARRAY 4 RES 3.3K OHM 1206 | 10623 Więcej na zamówienie |
|
| 768163564GP | RES ARRAY 8 RES 560K OHM 16SOIC | 891 Więcej na zamówienie |
|
| TC124-FR-0776K8L | RES ARRAY 4 RES 76.8K OHM 0804 | 919 Więcej na zamówienie |
|
| MSP06A0147K0GEJ | RES ARRAY 5 RES 47K OHM 6SIP | 833 Więcej na zamówienie |
|
| CRA04S08382R0JTD | RES ARRAY 4 RES 82 OHM 0804 | 3989 Więcej na zamówienie |
|
| EXB-V8V224JV | RES ARRAY 4 RES 220K OHM 1206 | 990 Więcej na zamówienie |
|
| 766143105GPTR7 | RES ARRAY 7 RES 1M OHM 14SOIC | 936 Więcej na zamówienie |
|
| 4420P-T01-221 | RES ARRAY 10 RES 220 OHM 20SOIC | 964 Więcej na zamówienie |
|
| TC164-FR-075K62L | RES ARRAY 4 RES 5.62K OHM 1206 | 983 Więcej na zamówienie |
|
| 4308R-102-124LF | RES ARRAY 4 RES 120K OHM 8SIP | 947 Więcej na zamówienie |
|
| MPMT4002CT1 | RES NTWRK 2 RES 20K OHM TO236-3 | 868 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 11129 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $6.24000 | $6.24 |
| 10 | $5.64000 | $56.4 |
| 25 | $5.16000 | $129 |
| 50 | $4.80000 | $240 |
| 100 | $4.20000 | $420 |
| 250 | $3.60000 | $900 |
| 500 | $3.30000 | $1650 |
| 1000 | $3.02400 | $3024 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.