Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | CN34F47R0CT |
| LIXINC Part # | CN34F47R0CT |
| Producent | CAL-CHIP ELECTRONICS INC. |
| Kategoria | rezystory › rezystory tablicowe/sieciowe |
| Opis | RESARRAY0603X4 1% 47.0 OHM |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | CN34F47R0CT Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 14 - May 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | CN34F47R0CT |
| Marka: | CAL-CHIP ELECTRONICS INC. |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | rezystory tablicowe/sieciowe |
| Producent: | CAL-CHIP ELECTRONICS INC. |
| seria: | CN |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| typ obwodu: | Isolated |
| rezystancja (omy): | 47 |
| tolerancja: | ±1% |
| liczba rezystorów: | 4 |
| współczynnik dopasowania rezystora: | - |
| dryf współczynnika rezystora: | - |
| liczba pinów: | 10 |
| moc na element: | - |
| współczynnik temperatury: | ±200ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 125°C |
| Aplikacje: | - |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 1206 |
| rozmiar / wymiar: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.026" (0.65mm) |
| EXB-V4V244JV | RES ARRAY 2 RES 240K OHM 0606 | 821 Więcej na zamówienie |
|
| 4310R-104-271/271L | RES NETWORK 16 RES 270 OHM 10SIP | 844 Więcej na zamówienie |
|
| YC164-JR-0747KL | RES ARRAY 4 RES 47K OHM 1206 | 1105 Więcej na zamówienie |
|
| 4814P-T02-123 | RES ARRAY 13 RES 12K OHM 14SOIC | 834 Więcej na zamówienie |
|
| 4820P-1-473LF | RES ARRAY 10 RES 47K OHM 20SOIC | 998 Więcej na zamówienie |
|
| ORNTA10-1T1 | RES NETWORK 4 RES MULT OHM 8SOIC | 866 Więcej na zamówienie |
|
| 768163391GP | RES ARRAY 8 RES 390 OHM 16SOIC | 929 Więcej na zamówienie |
|
| TC164-FR-0778R7L | RES ARRAY 4 RES 78.7 OHM 1206 | 988 Więcej na zamówienie |
|
| CAT16-PT2F2LF | RES ARRAY 2 RES 100 OHM 1206 | 820 Więcej na zamówienie |
|
| YC324-FK-07442RL | RES ARRAY 4 RES 442 OHM 2012 | 903 Więcej na zamówienie |
|
| TC124-FR-07348RL | RES ARRAY 4 RES 348 OHM 0804 | 984 Więcej na zamówienie |
|
| RAVF104DFT1K60 | RES ARRAY 4 RES 1.6K OHM 0804 | 1000 Więcej na zamówienie |
|
| Y4485V0378QT0L | RES NETWORK 2 RES MULT OHM 1610 | 882 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 45980 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01500 | $0.015 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.