Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | DFNA2001AT5 |
| LIXINC Part # | DFNA2001AT5 |
| Producent | Vishay |
| Kategoria | rezystory › rezystory tablicowe/sieciowe |
| Opis | RES ARRAY 4 RES 2K OHM 8VDFN |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | DFNA2001AT5 Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | DFNA2001AT5 |
| Marka: | Vishay |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | rezystory tablicowe/sieciowe |
| Producent: | Vishay |
| seria: | DFN |
| pakiet: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| stan części: | Active |
| typ obwodu: | Isolated |
| rezystancja (omy): | 2k |
| tolerancja: | ±0.1% |
| liczba rezystorów: | 4 |
| współczynnik dopasowania rezystora: | ±0.025% |
| dryf współczynnika rezystora: | ±3ppm/°C |
| liczba pinów: | 8 |
| moc na element: | 50mW |
| współczynnik temperatury: | ±25ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 125°C |
| Aplikacje: | - |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 8-VDFN Exposed Pad |
| pakiet urządzeń dostawcy: | - |
| rozmiar / wymiar: | 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.035" (0.90mm) |
| YC122-FR-07150KL | RES ARRAY 2 RES 150K OHM 0404 | 842 Więcej na zamówienie |
|
| RF064PJ680CS | RESISTOR ARRAY FLAT TERMINAL 0 | 920 Więcej na zamówienie |
|
| 4610X-102-101LF | RES ARRAY 5 RES 100 OHM 10SIP | 3583 Więcej na zamówienie |
|
| YC324-FK-07232RL | RES ARRAY 4 RES 232 OHM 2012 | 889 Więcej na zamówienie |
|
| AF164-FR-0719R6L | RES ARRAY 4 RES 19.6 OHM 1206 | 949 Więcej na zamówienie |
|
| VSSR1603470JUF | RES ARRAY 8 RES 47 OHM 16SSOP | 947 Więcej na zamówienie |
|
| 4818P-2-472 | RES ARRAY 17 RES 4.7K OHM 18SOIC | 813 Więcej na zamówienie |
|
| CSC04A0122K0GPA | RES ARRAY 3 RES 22K OHM 4SIP | 889 Więcej na zamówienie |
|
| EXB-F6E822G | RES ARRAY 5 RES 8.2K OHM 6SIP | 4539 Więcej na zamówienie |
|
| TC124-FR-071K54L | RES ARRAY 4 RES 1.54K OHM 0804 | 890 Więcej na zamówienie |
|
| EXB-N8V7R5JX | RES ARRAY 4 RES 7.5 OHM 0804 | 28939 Więcej na zamówienie |
|
| 767143271GP | RES ARRAY 7 RES 270 OHM 14SOIC | 855 Więcej na zamówienie |
|
| SOMC160122K0JEA | RES ARRAY 15 RES 22K OHM 16SOIC | 811 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10936 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.31000 | $2.31 |
| 500 | $2.31000 | $1155 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.