Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | AF162-JR-072KL |
| LIXINC Part # | AF162-JR-072KL |
| Producent | Yageo |
| Kategoria | rezystory › rezystory tablicowe/sieciowe |
| Opis | RES ARRAY 2 RES 2K OHM 0606 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | AF162-JR-072KL Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 15 - Apr 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | AF162-JR-072KL |
| Marka: | Yageo |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | rezystory tablicowe/sieciowe |
| Producent: | Yageo |
| seria: | AF162 |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| typ obwodu: | Isolated |
| rezystancja (omy): | 2k |
| tolerancja: | ±5% |
| liczba rezystorów: | 2 |
| współczynnik dopasowania rezystora: | - |
| dryf współczynnika rezystora: | - |
| liczba pinów: | 4 |
| moc na element: | 62.5mW |
| współczynnik temperatury: | ±200ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 155°C |
| Aplikacje: | DDRAM, SDRAM |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 0606, Convex |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 0606 |
| rozmiar / wymiar: | 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.020" (0.50mm) |
| Y1747V0175QT9W | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 8SOIC | 1012 Więcej na zamówienie |
|
| 741X043150JP | RES ARRAY 2 RES 15 OHM 0404 | 970 Więcej na zamówienie |
|
| 767161105GP | RES ARRAY 15 RES 1M OHM 16SOIC | 1246 Więcej na zamówienie |
|
| 4814P-2-183 | RES ARRAY 13 RES 18K OHM 14SOIC | 977 Więcej na zamówienie |
|
| 4114R-2-181LF | RES ARRAY 13 RES 180 OHM 14DIP | 814 Więcej na zamówienie |
|
| 4608X-102-121LF | RES ARRAY 4 RES 120 OHM 8SIP | 7131 Więcej na zamówienie |
|
| 4610X-101-121LF | RES ARRAY 9 RES 120 OHM 10SIP | 5112 Więcej na zamówienie |
|
| 4814P-T01-560 | RES ARRAY 7 RES 56 OHM 14SOIC | 888 Więcej na zamówienie |
|
| 4308R-104-302/622L | RES NETWORK 12 RES MULT OHM 8SIP | 938 Więcej na zamówienie |
|
| MPMT20018001CT1 | RES NTWRK 2 RES MULT OHM TO236-3 | 890 Więcej na zamówienie |
|
| 4814P-T01-332 | RES ARRAY 7 RES 3.3K OHM 14SOIC | 934 Więcej na zamówienie |
|
| TC164-FR-0766K5L | RES ARRAY 4 RES 66.5K OHM 1206 | 941 Więcej na zamówienie |
|
| YC162-JR-0727RL | RES ARRAY 2 RES 27 OHM 0606 | 855 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10980 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04280 | $0.0428 |
| 5000 | $0.04086 | $204.3 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.