Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | 766143390GP |
| LIXINC Part # | 766143390GP |
| Producent | CTS Corporation |
| Kategoria | rezystory › rezystory tablicowe/sieciowe |
| Opis | RES ARRAY 7 RES 39 OHM 14SOIC |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | 766143390GP Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 14 - May 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | 766143390GP |
| Marka: | CTS Corporation |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | rezystory tablicowe/sieciowe |
| Producent: | CTS Corporation |
| seria: | 766 |
| pakiet: | Tube |
| stan części: | Active |
| typ obwodu: | Isolated |
| rezystancja (omy): | 39 |
| tolerancja: | ±2% |
| liczba rezystorów: | 7 |
| współczynnik dopasowania rezystora: | - |
| dryf współczynnika rezystora: | - |
| liczba pinów: | 14 |
| moc na element: | 160mW |
| współczynnik temperatury: | ±200ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 125°C |
| Aplikacje: | - |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | - |
| rozmiar / wymiar: | 0.341" L x 0.154" W (8.65mm x 3.90mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.069" (1.75mm) |
| YC324-FK-07280KL | RES ARRAY 4 RES 280K OHM 2012 | 830 Więcej na zamówienie |
|
| VSSR1603331JTF | RES ARRAY 8 RES 330 OHM 16SSOP | 830 Więcej na zamówienie |
|
| 767161100GP | RES ARRAY 15 RES 10 OHM 16SOIC | 954 Więcej na zamówienie |
|
| 4610X-102-272LF | RES ARRAY 5 RES 2.7K OHM 10SIP | 948 Więcej na zamówienie |
|
| 4308R-101-152 | RES ARRAY 7 RES 1.5K OHM 8SIP | 985 Więcej na zamówienie |
|
| YC248-JR-072KL | RES ARRAY 8 RES 2K OHM 1606 | 963 Więcej na zamówienie |
|
| 752181104GPTR7 | RES ARRAY 16 RES 100K OHM 18DRT | 875 Więcej na zamówienie |
|
| 4820P-T01-152LF | RES ARRAY 10 RES 1.5K OHM 20SOIC | 917 Więcej na zamówienie |
|
| 77063681P | RES ARRAY 3 RES 680 OHM 6SIP | 806 Więcej na zamówienie |
|
| 4116R-1-390 | RES ARRAY 8 RES 39 OHM 16DIP | 867 Więcej na zamówienie |
|
| ACASN5001S5001P1AT | RES ARRAY 2 RES 5K OHM 0606 | 1005 Więcej na zamówienie |
|
| 4114R-1-274LF | RES ARRAY 7 RES 270K OHM 14DIP | 975 Więcej na zamówienie |
|
| EXB-N8V120JX | RES ARRAY 4 RES 12 OHM 0804 | 9068 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10945 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.16200 | $1.162 |
| 840 | $0.93536 | $785.7024 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.