Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | YC162-FR-074K42L |
| LIXINC Part # | YC162-FR-074K42L |
| Producent | Yageo |
| Kategoria | rezystory › rezystory tablicowe/sieciowe |
| Opis | RES ARRAY 2 RES 4.42K OHM 0606 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | YC162-FR-074K42L Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 15 - Apr 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | YC162-FR-074K42L |
| Marka: | Yageo |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | rezystory tablicowe/sieciowe |
| Producent: | Yageo |
| seria: | YC162 |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| typ obwodu: | Isolated |
| rezystancja (omy): | 4.42k |
| tolerancja: | ±1% |
| liczba rezystorów: | 2 |
| współczynnik dopasowania rezystora: | - |
| dryf współczynnika rezystora: | - |
| liczba pinów: | 4 |
| moc na element: | 62.5mW |
| współczynnik temperatury: | ±200ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 155°C |
| Aplikacje: | DDRAM, SDRAM |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 0606, Convex |
| pakiet urządzeń dostawcy: | - |
| rozmiar / wymiar: | 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.020" (0.50mm) |
| 4309R-101-202LF | RES ARRAY 8 RES 2K OHM 9SIP | 925 Więcej na zamówienie |
|
| Y1747V0659AQ9W | SMNZ 1K/2K/2K/1K TCR0.2 A Q S W | 930 Więcej na zamówienie |
|
| 4420P-1-331 | RES ARRAY 10 RES 330 OHM 20SOIC | 969 Więcej na zamówienie |
|
| YC122-JR-07430KL | RES ARRAY 2 RES 430K OHM 0404 | 999 Więcej na zamówienie |
|
| TC164-JR-0791RL | RES ARRAY 4 RES 91 OHM 1206 | 906 Więcej na zamówienie |
|
| YC248-FR-07487KL | RES ARRAY 8 RES 487K OHM 1606 | 910 Więcej na zamówienie |
|
| Y1747V0200QT9W | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 8SOIC | 911 Więcej na zamówienie |
|
| SOMC20036K80GEA | RES ARRAY 10 RES 6.8K OHM 20SOIC | 808 Więcej na zamówienie |
|
| RAVF168DJT1M00 | RES ARRAY 8 RES 1M OHM 1506 | 936 Więcej na zamówienie |
|
| YC162-FR-07383RL | RES ARRAY 2 RES 383 OHM 0606 | 975 Więcej na zamówienie |
|
| RM062PJ912CS | RESISTOR ARRAY CONVEX 0201X2R | 933 Więcej na zamówienie |
|
| YC248-JR-0756RL | RES ARRAY 8 RES 56 OHM 1606 | 27176 Więcej na zamówienie |
|
| RAVF164DFT43R0 | RES ARRAY 4 RES 43 OHM 1206 | 906 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10842 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01681 | $0.01681 |
| 5000 | $0.01562 | $78.1 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.