Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | Y1747V0216QQ9U |
| LIXINC Part # | Y1747V0216QQ9U |
| Producent | VPG Foil |
| Kategoria | rezystory › rezystory tablicowe/sieciowe |
| Opis | RES ARRAY 4 RES 8.06K OHM 8SOIC |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | Y1747V0216QQ9U Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | Y1747V0216QQ9U |
| Marka: | VPG Foil |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | rezystory tablicowe/sieciowe |
| Producent: | VPG Foil |
| seria: | SMNZ |
| pakiet: | Tube |
| stan części: | Active |
| typ obwodu: | Isolated |
| rezystancja (omy): | 8.06k |
| tolerancja: | ±0.02% |
| liczba rezystorów: | 4 |
| współczynnik dopasowania rezystora: | ±0.02% |
| dryf współczynnika rezystora: | ±1ppm/°C |
| liczba pinów: | 8 |
| moc na element: | 100mW |
| współczynnik temperatury: | ±0.2ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 125°C |
| Aplikacje: | - |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | - |
| rozmiar / wymiar: | 0.197" L x 0.157" W (5.00mm x 3.99mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.073" (1.86mm) |
| EXB-28V1R3JX | RES ARRAY 4 RES 1.3 OHM 0804 | 20732 Więcej na zamówienie |
|
| YC162-FR-0790K9L | RES ARRAY 2 RES 90.9K OHM 0606 | 859 Więcej na zamówienie |
|
| TC164-FR-0756R2L | RES ARRAY 4 RES 56.2 OHM 1206 | 992 Więcej na zamówienie |
|
| RM064PJ330CS | RESISTOR ARRAY INVERTED 0201X4 | 869 Więcej na zamówienie |
|
| 4606X-102-124LF | RES ARRAY 3 RES 120K OHM 6SIP | 856 Więcej na zamówienie |
|
| 4420P-2-680 | RES ARRAY 19 RES 68 OHM 20SOIC | 819 Więcej na zamówienie |
|
| 4814P-1-512 | RES ARRAY 7 RES 5.1K OHM 14SOIC | 998 Więcej na zamówienie |
|
| SOMC1403150RGEA | RES ARRAY 7 RES 150 OHM 14SOIC | 896 Więcej na zamówienie |
|
| 4610X-104-681/102L | RES NTWRK 16 RES MULT OHM 10SIP | 989 Więcej na zamówienie |
|
| MDP140322R0GE04 | RES ARRAY 7 RES 22 OHM 14DIP | 896 Więcej na zamówienie |
|
| TC164-JR-0775RL | RES ARRAY 4 RES 75 OHM 1206 | 875 Więcej na zamówienie |
|
| CAT16-471J8LF | RES ARRAY 8 RES 470 OHM 2506 | 4841 Więcej na zamówienie |
|
| RF064PJ681CS | RESISTOR ARRAY FLAT TERMINAL 0 | 977 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10848 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $21.10710 | $21.1071 |
| 2500 | $19.04400 | $47610 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.