Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | EXB-28V431JX |
| LIXINC Part # | EXB-28V431JX |
| Producent | Panasonic |
| Kategoria | rezystory › rezystory tablicowe/sieciowe |
| Opis | RES ARRAY 4 RES 430 OHM 0804 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | EXB-28V431JX Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 15 - Apr 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | EXB-28V431JX |
| Marka: | Panasonic |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | rezystory tablicowe/sieciowe |
| Producent: | Panasonic |
| seria: | EXB |
| pakiet: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| stan części: | Active |
| typ obwodu: | Isolated |
| rezystancja (omy): | 430 |
| tolerancja: | ±5% |
| liczba rezystorów: | 4 |
| współczynnik dopasowania rezystora: | - |
| dryf współczynnika rezystora: | - |
| liczba pinów: | 8 |
| moc na element: | 62.5mW |
| współczynnik temperatury: | ±200ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 125°C |
| Aplikacje: | Automotive AEC-Q200 |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 0804, Convex, Long Side Terminals |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 0804 |
| rozmiar / wymiar: | 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.018" (0.45mm) |
| AF164-FR-078K2L | RES ARRAY 4 RES 8.2K OHM 1206 | 964 Więcej na zamówienie |
|
| 4608X-102-335LF | RES ARRAY 4 RES 3.3M OHM 8SIP | 890 Więcej na zamówienie |
|
| 4816P-T02-680 | RES ARRAY 15 RES 68 OHM 16SOIC | 983 Więcej na zamówienie |
|
| MAX5490XC25000+T | RES NTWRK 2 RES MULT OHM TO236-3 | 11898349 Więcej na zamówienie |
|
| YC248-JR-07510KL | RES ARRAY 8 RES 510K OHM 1606 | 806 Więcej na zamówienie |
|
| 4310M-102-103 | RES ARRAY 5 RES 10K OHM 10SIP | 972 Więcej na zamówienie |
|
| TC122-JR-0722KL | RES ARRAY 2 RES 22K OHM 0404 | 895 Więcej na zamówienie |
|
| 766161563GPTR7 | RES ARRAY 15 RES 56K OHM 16SOIC | 992 Więcej na zamówienie |
|
| ORNTV25025002T5 | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 950 Więcej na zamówienie |
|
| EXB-24V301JX | RES ARRAY 2 RES 300 OHM 0404 | 867 Więcej na zamówienie |
|
| AF164-FR-0713KL | RES ARRAY 4 RES 13K OHM 1206 | 959 Więcej na zamówienie |
|
| 4308R-102-301 | RES ARRAY 4 RES 300 OHM 8SIP | 810 Więcej na zamówienie |
|
| CAT16-3901F4LF | RES ARRAY 4 RES 3.9K OHM 1206 | 800 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 11182 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.30000 | $0.3 |
| 10000 | $0.00839 | $83.9 |
| 30000 | $0.00770 | $231 |
| 50000 | $0.00723 | $361.5 |
| 100000 | $0.00707 | $707 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.