Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | 4816P-R2R-502 |
| LIXINC Part # | 4816P-R2R-502 |
| Producent | J.W. Miller / Bourns |
| Kategoria | rezystory › rezystory tablicowe/sieciowe |
| Opis | RES NTWRK 16 RES MULT OHM 16SOIC |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | 4816P-R2R-502 Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | 4816P-R2R-502 |
| Marka: | J.W. Miller / Bourns |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | rezystory |
| Podkategoria: | rezystory tablicowe/sieciowe |
| Producent: | J.W. Miller / Bourns |
| seria: | 4800P |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| typ obwodu: | R2R Ladder |
| rezystancja (omy): | 5k, 10k |
| tolerancja: | ±2% |
| liczba rezystorów: | 16 |
| współczynnik dopasowania rezystora: | - |
| dryf współczynnika rezystora: | - |
| liczba pinów: | 16 |
| moc na element: | 125mW |
| współczynnik temperatury: | ±100ppm/°C |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 125°C |
| Aplikacje: | Automotive AEC-Q200 |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 16-SOM |
| rozmiar / wymiar: | 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm) |
| wysokość - w pozycji siedzącej (maks.): | 0.094" (2.40mm) |
| 743C083153JP | RES ARRAY 4 RES 15K OHM 2008 | 1434 Więcej na zamówienie |
|
| 4306R-102-334LF | RES ARRAY 3 RES 330K OHM 6SIP | 866 Więcej na zamówienie |
|
| ORNTA2002BT1 | RES ARRAY 4 RES 20K OHM 8SOIC | 907 Więcej na zamówienie |
|
| TC164-FR-07110KL | RES ARRAY 4 RES 110K OHM 1206 | 983 Więcej na zamówienie |
|
| 4420P-2-272 | RES ARRAY 19 RES 2.7K OHM 20SOIC | 919 Więcej na zamówienie |
|
| CN24J000CT | RESARRAY0402X4 5% 0 OHM | 952 Więcej na zamówienie |
|
| 4605X-101-151LF | RES ARRAY 4 RES 150 OHM 5SIP | 818 Więcej na zamówienie |
|
| CAT10-360J4LF | RES ARRAY 4 RES 36 OHM 0804 | 993 Więcej na zamówienie |
|
| Y4485V0363BA9W | RES NETWORK 2 RES MULT OHM 1610 | 902 Więcej na zamówienie |
|
| EXB-V8V3R0JV | RES ARRAY 4 RES 3 OHM 1206 | 4669 Więcej na zamówienie |
|
| TC124-FR-0751KL | RES ARRAY 4 RES 51K OHM 0804 | 817 Więcej na zamówienie |
|
| 4816P-1-360 | RES ARRAY 8 RES 36 OHM 16SOIC | 910 Więcej na zamówienie |
|
| 4310M-101-183LF | RES ARRAY 9 RES 18K OHM 10SIP | 805 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10958 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.73150 | $0.7315 |
| 2000 | $0.70125 | $1402.5 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.