Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | XC6604B171MR-G |
| LIXINC Part # | XC6604B171MR-G |
| Producent | Torex Semiconductor Ltd. |
| Kategoria | obwody scalone › pmic - regulatory napięcia - liniowe |
| Opis | IC REG LINEAR 1.7V 1A SOT26W |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | XC6604B171MR-G Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | XC6604B171MR-G |
| Marka: | Torex Semiconductor Ltd. |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pmic - regulatory napięcia - liniowe |
| Producent: | Torex Semiconductor Ltd. |
| seria: | - |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| konfiguracja wyjścia: | Positive |
| Typ wyjścia: | Fixed |
| liczba regulatorów: | 1 |
| napięcie - wejście (maks.): | 3V |
| napięcie - wyjście (min/stałe): | 1.7V |
| napięcie - wyjście (maks.): | - |
| spadek napięcia (maks.): | 0.208V @ 1A |
| prąd - wyjście: | 1A |
| prąd - spoczynkowy (iq): | 143 µA |
| prąd - zasilanie (maks.): | - |
| psrr: | 75dB (1kHz) |
| funkcje kontrolne: | Enable |
| funkcje ochronne: | Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO) |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | SOT-26W |
| pakiet urządzeń dostawcy: | SOT-26W |
| XC6210C20APR-G | IC REG LIN 2.05V 700MA SOT89-5 | 865 Więcej na zamówienie |
|
| XC6216B212PR-G | IC REG LINEAR 2.1V 100MA SOT89-5 | 882 Więcej na zamówienie |
|
| XC6503A14APR-G | IC REG LIN 1.45V 500MA SOT89-5 | 808 Więcej na zamówienie |
|
| XC6204F382PR-G | IC REG LINEAR 3.8V 300MA SOT89-5 | 949 Więcej na zamówienie |
|
| XC6203P372PR-G | IC REG LINEAR 3.7V 400MA SOT89 | 869 Więcej na zamówienie |
|
| XC6505A531MR-G | IC REG LINEAR 5.3V 200MA SOT25 | 806 Więcej na zamówienie |
|
| XC6210C13APR-G | IC REG LIN 1.35V 500MA SOT89-5 | 975 Więcej na zamówienie |
|
| XC6901D23BER-G | IC REG LINEAR -2.35V 200MA 6USPC | 814 Więcej na zamówienie |
|
| XC6233H161MR-G | IC REG LINEAR 1.6V 200MA SOT25 | 882 Więcej na zamówienie |
|
| XD6216B831MR-G | IC REG LINEAR 8.3V 150MA SOT25 | 915 Więcej na zamówienie |
|
| XC6233H30BGR-G | IC REG LINEAR 3.05V 200MA 4USP | 935 Więcej na zamówienie |
|
| XC6503A20APR-G | IC REG LIN 2.05V 500MA SOT89-5 | 843 Więcej na zamówienie |
|
| XC6701BB12ER-G | IC REG LINEAR 11.1V 150MA 6USPC | 846 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10922 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.51940 | $0.5194 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.