Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | XC6901D16BPR-G |
| LIXINC Part # | XC6901D16BPR-G |
| Producent | Torex Semiconductor Ltd. |
| Kategoria | obwody scalone › pmic - regulatory napięcia - liniowe |
| Opis | IC REG LIN -1.65V 200MA SOT89-5 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | XC6901D16BPR-G Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | XC6901D16BPR-G |
| Marka: | Torex Semiconductor Ltd. |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pmic - regulatory napięcia - liniowe |
| Producent: | Torex Semiconductor Ltd. |
| seria: | - |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| konfiguracja wyjścia: | Negative |
| Typ wyjścia: | Fixed |
| liczba regulatorów: | 1 |
| napięcie - wejście (maks.): | -12.4V |
| napięcie - wyjście (min/stałe): | -1.65V |
| napięcie - wyjście (maks.): | - |
| spadek napięcia (maks.): | 0.75V @ 20mA |
| prąd - wyjście: | 200mA |
| prąd - spoczynkowy (iq): | 200 µA |
| prąd - zasilanie (maks.): | - |
| psrr: | 45dB (1kHz) |
| funkcje kontrolne: | Enable |
| funkcje ochronne: | Over Current, Over Temperature |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | SOT-89-5/6 |
| pakiet urządzeń dostawcy: | SOT-89-5 |
| XC6701DG22FR-G | IC REG LINEAR 16.2V 150MA SOT223 | 857 Więcej na zamówienie |
|
| XC6501B4017R-G | IC REG LINEAR 4V 200MA 4USPN | 905 Więcej na zamówienie |
|
| R1141Q251D-TR-FE | IC REG LINEAR 2.5V 120MA SC82AB | 991 Więcej na zamówienie |
|
| XC6227C19BPR-G | IC REG LIN 1.95V 700MA SOT89-5 | 997 Więcej na zamówienie |
|
| XC6220C201ER-G | IC REG LINEAR 2V 1A 6USPC | 897 Więcej na zamówienie |
|
| XC6210D332PR-G | IC REG LINEAR 3.3V 700MA SOT89-5 | 845 Więcej na zamówienie |
|
| XC6220A141ER-G | IC REG LINEAR 1.4V 1A 6USPC | 934 Więcej na zamówienie |
|
| XC6220C151ER-G | IC REG LINEAR 1.5V 1A 6USPC | 832 Więcej na zamówienie |
|
| XC6203E582PR-G | IC REG LINEAR 5.8V 400MA SOT89 | 990 Więcej na zamówienie |
|
| XC6210C08ADR-G | IC REG LINEAR 0.85V 500MA 6USPB | 877 Więcej na zamówienie |
|
| XC6701B312ER-G | IC REG LINEAR 3.1V 150MA 6USPC | 888 Więcej na zamówienie |
|
| XC6217A31AMR-G | IC REG LINEAR 3.15V 200MA SOT25 | 801 Więcej na zamówienie |
|
| XC6501B44AGR-G | IC REG LINEAR 4.45V 200MA 4USP | 821 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10993 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.39750 | $0.3975 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.