Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | XC6701AC92MR-G |
| LIXINC Part # | XC6701AC92MR-G |
| Producent | Torex Semiconductor Ltd. |
| Kategoria | obwody scalone › pmic - regulatory napięcia - liniowe |
| Opis | IC REG LINEAR 12.9V 150MA SOT25 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | XC6701AC92MR-G Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | XC6701AC92MR-G |
| Marka: | Torex Semiconductor Ltd. |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pmic - regulatory napięcia - liniowe |
| Producent: | Torex Semiconductor Ltd. |
| seria: | - |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| konfiguracja wyjścia: | Positive |
| Typ wyjścia: | Fixed |
| liczba regulatorów: | 1 |
| napięcie - wejście (maks.): | 28V |
| napięcie - wyjście (min/stałe): | 12.9V |
| napięcie - wyjście (maks.): | - |
| spadek napięcia (maks.): | 0.85V @ 100mA |
| prąd - wyjście: | 150mA |
| prąd - spoczynkowy (iq): | 125 µA |
| prąd - zasilanie (maks.): | - |
| psrr: | 50dB (1kHz) |
| funkcje kontrolne: | Enable |
| funkcje ochronne: | Over Current, Over Temperature |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | SC-74A, SOT-753 |
| pakiet urządzeń dostawcy: | SOT-25 |
| XC6216B812ER-G | IC REG LINEAR 8.1V 150MA 6USPC | 872 Więcej na zamówienie |
|
| XC6901D17BMR-G | IC REG LINEAR -1.75V 200MA SOT25 | 864 Więcej na zamówienie |
|
| XC6901D19BER-G | IC REG LINEAR -1.95V 200MA 6USPC | 953 Więcej na zamówienie |
|
| XC6217D28AMR-G | IC REG LINEAR 2.85V 200MA SOT25 | 811 Więcej na zamówienie |
|
| XC6702DE81QR-G | IC REG LINEAR 14.8V 300MA 8SOPFD | 801 Więcej na zamówienie |
|
| XC6223N371NR-G | IC REG LINEAR 3.7V 300MA SSOT24 | 815 Więcej na zamówienie |
|
| XC6217D3527R-G | IC REG LINEAR 3.5V 200MA 4USPN | 884 Więcej na zamówienie |
|
| XC6901D781PR-G | IC REG LIN -7.8V 200MA SOT89-5 | 856 Więcej na zamówienie |
|
| RP105K121B-TR | IC REG LIN 1.2V 400MA DFN1212-6 | 837 Więcej na zamówienie |
|
| XC6901DA21PR-G | IC REG LIN -10.2V 200MA SOT89-5 | 940 Więcej na zamówienie |
|
| XC6217B11A7R-G | IC REG LINEAR 1.15V 200MA 4USPN | 875 Więcej na zamówienie |
|
| XC6216D722MR-G | IC REG LINEAR 7.2V 150MA SOT23 | 849 Więcej na zamówienie |
|
| XC6701D952JR-G | IC REG LINEAR 9.5V 150MA TO252 | 936 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10852 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.41700 | $0.417 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.