Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | XC6215B2627R-G |
| LIXINC Part # | XC6215B2627R-G |
| Producent | Torex Semiconductor Ltd. |
| Kategoria | obwody scalone › pmic - regulatory napięcia - liniowe |
| Opis | IC REG LINEAR 2.6V 150MA 4USPN |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | XC6215B2627R-G Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | XC6215B2627R-G |
| Marka: | Torex Semiconductor Ltd. |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pmic - regulatory napięcia - liniowe |
| Producent: | Torex Semiconductor Ltd. |
| seria: | - |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| konfiguracja wyjścia: | Positive |
| Typ wyjścia: | Fixed |
| liczba regulatorów: | 1 |
| napięcie - wejście (maks.): | 6V |
| napięcie - wyjście (min/stałe): | 2.6V |
| napięcie - wyjście (maks.): | - |
| spadek napięcia (maks.): | 0.58V @ 100mA |
| prąd - wyjście: | 150mA |
| prąd - spoczynkowy (iq): | 1.5 µA |
| prąd - zasilanie (maks.): | - |
| psrr: | - |
| funkcje kontrolne: | Enable |
| funkcje ochronne: | Over Current |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 4-XDFN |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 4-USPN (0.90x1.2) |
| XC6221B182NR-G | IC REG LINEAR 1.8V 200MA SSOT24 | 941 Więcej na zamówienie |
|
| MAX1792EUA15-TG069 | IC REG LINEAR LDO | 3422 Więcej na zamówienie |
|
| XC6223N17BGR-G | IC REG LINEAR 1.75V 300MA 4USP | 878 Więcej na zamówienie |
|
| XC6221A37AGR-G | IC REG LINEAR 3.75V 200MA 4USP | 990 Więcej na zamówienie |
|
| XC6221B272GR-G | IC REG LINEAR 2.7V 200MA 4USP | 926 Więcej na zamówienie |
|
| XC6503C38APR-G | IC REG LIN 3.85V 500MA SOT89-5 | 967 Więcej na zamówienie |
|
| XC6702D351QR-G | IC REG LINEAR 3.5V 300MA 8SOPFD | 901 Więcej na zamówienie |
|
| STK470-090B-E-ON | IC REG LINEAR MOTOR DRIVE IC | 2917 Więcej na zamówienie |
|
| XC6701DF52PR-G | IC REG LINEAR 15.5V 150MA SOT89 | 807 Więcej na zamówienie |
|
| XC6204F552PR-G | IC REG LINEAR 5.5V 300MA SOT89-5 | 890 Więcej na zamówienie |
|
| XC6223N22BMR-G | IC REG LINEAR 2.25V 300MA SOT25 | 862 Więcej na zamówienie |
|
| XC6701AF62MR-G | IC REG LINEAR 15.6V 150MA SOT25 | 990 Więcej na zamówienie |
|
| XC6503D271GR-G | IC REG LINEAR 2.7V 500MA 4USP | 996 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10997 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.26903 | $0.26903 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.