Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | XC6209B142MR-G |
| LIXINC Part # | XC6209B142MR-G |
| Producent | Torex Semiconductor Ltd. |
| Kategoria | obwody scalone › pmic - regulatory napięcia - liniowe |
| Opis | IC REG LINEAR 1.4V 150MA SOT25 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | XC6209B142MR-G Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | XC6209B142MR-G |
| Marka: | Torex Semiconductor Ltd. |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pmic - regulatory napięcia - liniowe |
| Producent: | Torex Semiconductor Ltd. |
| seria: | - |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| konfiguracja wyjścia: | Positive |
| Typ wyjścia: | Fixed |
| liczba regulatorów: | 1 |
| napięcie - wejście (maks.): | 10V |
| napięcie - wyjście (min/stałe): | 1.4V |
| napięcie - wyjście (maks.): | - |
| spadek napięcia (maks.): | 0.7V @ 100mA |
| prąd - wyjście: | 150mA |
| prąd - spoczynkowy (iq): | 50 µA |
| prąd - zasilanie (maks.): | - |
| psrr: | 70dB (10kHz) |
| funkcje kontrolne: | Enable |
| funkcje ochronne: | Over Current |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | SC-74A, SOT-753 |
| pakiet urządzeń dostawcy: | SOT-25 |
| XC6501P44AHR-G | IC REG LINEAR 4.45V 200MA 3USP | 856 Więcej na zamówienie |
|
| UPC7812AHF(23)-AZ | IC REG LINEAR 12V POS VOLT | 3996 Więcej na zamówienie |
|
| XC6220A09BER-G | IC REG LINEAR 0.95V 700MA 6USPC | 908 Więcej na zamówienie |
|
| XC6204B312PR-G | IC REG LINEAR 3.1V 150MA SOT89-5 | 916 Więcej na zamówienie |
|
| XC6702D691PR-G | IC REG LINEAR 6.9V 300MA SOT89-5 | 974 Więcej na zamówienie |
|
| XC6215P232HR-G | IC REG LINEAR 2.3V 150MA 3USP | 995 Więcej na zamówienie |
|
| XC6221C3427R-G | IC REG LINEAR 3.4V 200MA 4USPN | 875 Więcej na zamówienie |
|
| XC6501B20B0R-G | IC REG LIN 2.05V 200MA WLP-4-01 | 875 Więcej na zamówienie |
|
| XC6505B491MR-G | IC REG LINEAR 4.9V 200MA SOT25 | 988 Więcej na zamówienie |
|
| XC6702DG91ER-G | IC REG LINEAR 16.9V 300MA 6USPC | 869 Więcej na zamówienie |
|
| XC6233H3419R-G | IC REG LIN 3.4V 200MA USPQ-4B04 | 973 Więcej na zamówienie |
|
| XC6220B10BER-G | IC REG LINEAR 1.05V 700MA 6USPC | 971 Więcej na zamówienie |
|
| XC6702DF61ER-G | IC REG LINEAR 15.6V 300MA 6USPC | 948 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10957 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.26897 | $0.26897 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.