Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | XC6216BA92ER-G |
| LIXINC Part # | XC6216BA92ER-G |
| Producent | Torex Semiconductor Ltd. |
| Kategoria | obwody scalone › pmic - regulatory napięcia - liniowe |
| Opis | IC REG LINEAR 10.9V 150MA 6USPC |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | XC6216BA92ER-G Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | XC6216BA92ER-G |
| Marka: | Torex Semiconductor Ltd. |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pmic - regulatory napięcia - liniowe |
| Producent: | Torex Semiconductor Ltd. |
| seria: | - |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| konfiguracja wyjścia: | Positive |
| Typ wyjścia: | Fixed |
| liczba regulatorów: | 1 |
| napięcie - wejście (maks.): | 28V |
| napięcie - wyjście (min/stałe): | 10.9V |
| napięcie - wyjście (maks.): | - |
| spadek napięcia (maks.): | 0.85V @ 100mA |
| prąd - wyjście: | 150mA |
| prąd - spoczynkowy (iq): | 9 µA |
| prąd - zasilanie (maks.): | - |
| psrr: | 30dB (1kHz) |
| funkcje kontrolne: | Enable |
| funkcje ochronne: | Over Current, Over Temperature |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 6-UFDFN Exposed Pad |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 6-USPC (1.8x2) |
| XC6210A472PR-G | IC REG LINEAR 4.7V 700MA SOT89-5 | 987 Więcej na zamówienie |
|
| XC6223N21BGR-G | IC REG LINEAR 2.15V 300MA 4USP | 808 Więcej na zamówienie |
|
| XC6221B13AGR-G | IC REG LINEAR 1.35V 200MA 4USP | 848 Więcej na zamówienie |
|
| XC6204B24ADR-G | IC REG LINEAR 2.45V 150MA 6USPB | 809 Więcej na zamówienie |
|
| XC6701DH62JR-G | IC REG LINEAR 17.6V 150MA TO252 | 812 Więcej na zamówienie |
|
| XC6204B24APR-G | IC REG LIN 2.45V 150MA SOT89-5 | 826 Więcej na zamówienie |
|
| XC6501C3520R-G | IC REG LIN 3.5V 200MA WLP-4-01 | 897 Więcej na zamówienie |
|
| XC6701DG82JR-G | IC REG LINEAR 16.8V 150MA TO252 | 905 Więcej na zamówienie |
|
| R1190J059B-T1-FE | IC REG LINEAR 5.9V 1A TO252-5-P2 | 994 Więcej na zamówienie |
|
| XC6503D13APR-G | IC REG LIN 1.35V 500MA SOT89-5 | 990 Więcej na zamówienie |
|
| XC6222D23BMR-G | IC REG LINEAR 2.35V 700MA SOT25 | 949 Więcej na zamówienie |
|
| XC6701DF02PR-G | IC REG LINEAR 15V 150MA SOT89 | 906 Więcej na zamówienie |
|
| XC6222A081ER-G | IC REG LINEAR 0.8V 700MA 6USPC | 993 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10961 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.50159 | $0.50159 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.