Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | XC6503A22AMR-G |
| LIXINC Part # | XC6503A22AMR-G |
| Producent | Torex Semiconductor Ltd. |
| Kategoria | obwody scalone › pmic - regulatory napięcia - liniowe |
| Opis | IC REG LINEAR 2.25V 500MA SOT25 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | XC6503A22AMR-G Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | XC6503A22AMR-G |
| Marka: | Torex Semiconductor Ltd. |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pmic - regulatory napięcia - liniowe |
| Producent: | Torex Semiconductor Ltd. |
| seria: | - |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| konfiguracja wyjścia: | Positive |
| Typ wyjścia: | Fixed |
| liczba regulatorów: | 1 |
| napięcie - wejście (maks.): | 6V |
| napięcie - wyjście (min/stałe): | 2.25V |
| napięcie - wyjście (maks.): | - |
| spadek napięcia (maks.): | 0.31V @ 300mA |
| prąd - wyjście: | 500mA |
| prąd - spoczynkowy (iq): | 30 µA |
| prąd - zasilanie (maks.): | - |
| psrr: | 55dB (1kHz) |
| funkcje kontrolne: | Enable |
| funkcje ochronne: | Over Current, Over Temperature |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | SC-74A, SOT-753 |
| pakiet urządzeń dostawcy: | SOT-25 |
| XC6210A082DR-G | IC REG LINEAR 0.8V 500MA 6USPB | 911 Więcej na zamówienie |
|
| RP132J181B-T1-FE | IC REG LINEAR 1.8V 1A TO252-5-P2 | 997 Więcej na zamówienie |
|
| XC6229H37B1R-G | IC REG LIN 3.75V 300MA LGA-4B01 | 897 Więcej na zamówienie |
|
| XC6222B42BER-G | IC REG LINEAR 4.25V 700MA 6USPC | 849 Więcej na zamówienie |
|
| XC6503D13AGR-G | IC REG LINEAR 1.35V 500MA 4USP | 980 Więcej na zamówienie |
|
| XC6209B602PR-G | IC REG LINEAR 6V 150MA SOT89-5 | 886 Więcej na zamówienie |
|
| XC6501D1317R-G | IC REG LINEAR 1.3V 200MA 4USPN | 999 Więcej na zamówienie |
|
| RP130Q341D5-TR-FE | IC REG LINEAR 3.45V 150MA SC82AB | 993 Więcej na zamówienie |
|
| XC6224B20BNR-G | IC REG LINEAR 2.05V 150MA SSOT24 | 951 Więcej na zamówienie |
|
| XC6222A371MR-G | IC REG LINEAR 3.7V 700MA SOT25 | 919 Więcej na zamówienie |
|
| XC6209F452PR-G | IC REG LINEAR 4.5V 300MA SOT89-5 | 869 Więcej na zamówienie |
|
| XC6501B2917R-G | IC REG LINEAR 2.9V 200MA 4USPN | 885 Więcej na zamówienie |
|
| XC6503A36APR-G | IC REG LIN 3.65V 500MA SOT89-5 | 959 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10932 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.26897 | $0.26897 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.