Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | XC6503D241MR-G |
| LIXINC Part # | XC6503D241MR-G |
| Producent | Torex Semiconductor Ltd. |
| Kategoria | obwody scalone › pmic - regulatory napięcia - liniowe |
| Opis | IC REG LINEAR 2.4V 500MA SOT25 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | XC6503D241MR-G Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | XC6503D241MR-G |
| Marka: | Torex Semiconductor Ltd. |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pmic - regulatory napięcia - liniowe |
| Producent: | Torex Semiconductor Ltd. |
| seria: | - |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| konfiguracja wyjścia: | Positive |
| Typ wyjścia: | Fixed |
| liczba regulatorów: | 1 |
| napięcie - wejście (maks.): | 6V |
| napięcie - wyjście (min/stałe): | 2.4V |
| napięcie - wyjście (maks.): | - |
| spadek napięcia (maks.): | 0.31V @ 300mA |
| prąd - wyjście: | 500mA |
| prąd - spoczynkowy (iq): | 30 µA |
| prąd - zasilanie (maks.): | - |
| psrr: | 55dB (1kHz) |
| funkcje kontrolne: | Enable |
| funkcje ochronne: | Over Current, Over Temperature |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | SC-74A, SOT-753 |
| pakiet urządzeń dostawcy: | SOT-25 |
| XC6218P222HR-G | IC REG LINEAR 2.2V 200MA 3USP | 820 Więcej na zamówienie |
|
| XC6702DA91PR-G | IC REG LIN 10.9V 300MA SOT89-5 | 887 Więcej na zamówienie |
|
| XC6701DJ02JR-G | IC REG LINEAR 18V 150MA TO252 | 801 Więcej na zamówienie |
|
| XC6233H33B9R-G | IC REG LIN 3.35V 200MA USPQ-4B04 | 863 Więcej na zamówienie |
|
| XC6701D672PR-G | IC REG LINEAR 6.7V 150MA SOT89 | 822 Więcej na zamówienie |
|
| XC6701A272ER-G | IC REG LINEAR 2.7V 100MA 6USPC | 832 Więcej na zamówienie |
|
| XC6201P262PR-G | IC REG LINEAR 2.6V 250MA SOT89 | 960 Więcej na zamówienie |
|
| XC6222A201ER-G | IC REG LINEAR 2V 700MA 6USPC | 862 Więcej na zamówienie |
|
| XC6221C462MR-G | IC REG LINEAR 4.6V 200MA SOT25 | 907 Więcej na zamówienie |
|
| XC6210C10ADR-G | IC REG LINEAR 1.05V 500MA 6USPB | 901 Więcej na zamówienie |
|
| RP150K001A-TR | IC REG LINEAR POS ADJ 300MA 8DFN | 830 Więcej na zamówienie |
|
| XC6701AD02MR-G | IC REG LINEAR 13V 150MA SOT25 | 965 Więcej na zamówienie |
|
| XC6220D111MR-G | IC REG LINEAR 1.1V 700MA SOT25 | 975 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10821 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.26897 | $0.26897 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.