Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | L79L15ACD |
| LIXINC Part # | L79L15ACD |
| Producent | STMicroelectronics |
| Kategoria | obwody scalone › pmic - regulatory napięcia - liniowe |
| Opis | IC REG LINEAR -15V 100MA 8SO |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | L79L15ACD Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | L79L15ACD |
| Marka: | STMicroelectronics |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pmic - regulatory napięcia - liniowe |
| Producent: | STMicroelectronics |
| seria: | - |
| pakiet: | Tube |
| stan części: | Obsolete |
| konfiguracja wyjścia: | Negative |
| Typ wyjścia: | Fixed |
| liczba regulatorów: | 1 |
| napięcie - wejście (maks.): | -35V |
| napięcie - wyjście (min/stałe): | -15V |
| napięcie - wyjście (maks.): | - |
| spadek napięcia (maks.): | - |
| prąd - wyjście: | 100mA |
| prąd - spoczynkowy (iq): | 6 mA |
| prąd - zasilanie (maks.): | 6.5 mA |
| psrr: | 39dB (120Hz) |
| funkcje kontrolne: | - |
| funkcje ochronne: | Over Temperature, Short Circuit |
| temperatura robocza: | 0°C ~ 125°C |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 8-SO |
| L4987CPT120 | IC REG LINEAR 12V 200MA PPAK | 926 Więcej na zamówienie |
|
| AP1115AY50G-13 | IC REG LINEAR 5V 600MA SOT89-3 | 993 Więcej na zamówienie |
|
| LD39115J10R | IC REG LINEAR 1V 150MA 4FLIPCHIP | 897 Więcej na zamówienie |
|
| AS1362-BTTT-18 | IC REG LIN 1.8V 300MA TSOT23-6 | 908 Więcej na zamówienie |
|
| MAX1976AEZT300+T | IC REG LINEAR 3V 300MA TSOT23-6 | 820 Więcej na zamówienie |
|
| ISL9014AIRNCZ-T | IC REG LINEAR 3.3V/1.8V 10DFN | 898 Więcej na zamówienie |
|
| LT3060IDC-3.3 | IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8DFN | 808 Więcej na zamówienie |
|
| STV8131 | IC REG LIN 5/8V 1A/1A 7HEPTAWATT | 924 Więcej na zamówienie |
|
| RT9193-28GU5 | IC REG LINEAR 2.8V 300MA SC70-5 | 912 Więcej na zamówienie |
|
| NJM78L24A | IC REG LINEAR 24V 100MA TO92-3 | 953 Więcej na zamówienie |
|
| MCP1703T-3302E/CBVAO | IC REG LIN 3.3V 250MA SOT23A-3 | 845 Więcej na zamówienie |
|
| AS1375-BTDT-27 | IC REG LINEAR 2.7V 200MA 6TDFN | 921 Więcej na zamówienie |
|
| NJM2370R37-TE1 | IC REG LINEAR 3.7V 150MA 8VSP | 977 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10851 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.