Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | RP110N281D-TR-FE |
| LIXINC Part # | RP110N281D-TR-FE |
| Producent | Rochester Electronics |
| Kategoria | obwody scalone › pmic - regulatory napięcia - liniowe |
| Opis | IC REG LINEAR FIXED POS LDO REG |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | RP110N281D-TR-FE Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | RP110N281D-TR-FE |
| Marka: | Rochester Electronics |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pmic - regulatory napięcia - liniowe |
| Producent: | Rochester Electronics |
| seria: | RP110x |
| pakiet: | Bulk |
| stan części: | Active |
| konfiguracja wyjścia: | Positive |
| Typ wyjścia: | Fixed |
| liczba regulatorów: | 1 |
| napięcie - wejście (maks.): | 5.25V |
| napięcie - wyjście (min/stałe): | 2.8V |
| napięcie - wyjście (maks.): | - |
| spadek napięcia (maks.): | 0.4V @ 150mA |
| prąd - wyjście: | 150mA |
| prąd - spoczynkowy (iq): | 2 µA |
| prąd - zasilanie (maks.): | - |
| psrr: | - |
| funkcje kontrolne: | Enable |
| funkcje ochronne: | Over Current |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | SC-74A, SOT-753 |
| pakiet urządzeń dostawcy: | SOT-23-5 |
| MIC5335-SNYMT-TR | IC REG LINEAR 2.85V/3.3V 6TMLF | 916 Więcej na zamówienie |
|
| NCP4687DH15T1G | IC REG LINEAR VOLT REG LDO 500MA | 1983 Więcej na zamówienie |
|
| TLV74315PDQNR | IC REG LINEAR 1.5V 300MA 4X2SON | 994 Więcej na zamówienie |
|
| LT3066IMSE-3.3#PBF | IC REG LINEAR 3.3V 500MA 12MSOP | 937 Więcej na zamówienie |
|
| TCR3DF275,LM(CT | IC REG LINEAR 2.75V 300MA SMV | 6868 Więcej na zamówienie |
|
| MIC5301-3.0YD5-TR | IC REG LINEAR 3V 150MA TSOT23-5 | 983 Więcej na zamówienie |
|
| RP111H331B-T1-JE | IC REG LINEAR 3.3V 500MA SOT89-5 | 850 Więcej na zamówienie |
|
| S-1711A2J15-I6T1U | IC REG LIN 1.5/2.85V 150MA SNT6A | 819 Więcej na zamówienie |
|
| NCV8560SN500T1G | IC REG LINEAR 5V 150MA 5TSOP | 2737 Więcej na zamówienie |
|
| S-13R1E33-I4T1U3 | IC REG LINEAR 3.3V 150MA SNT4A | 869 Więcej na zamówienie |
|
| UA78L12ACD | IC REG LINEAR 12V 100MA 8SOIC | 3352 Więcej na zamówienie |
|
| LP3981ILDX-2.7/NOPB | IC REG LINEAR 2.7V 300MA 6WSON | 27909 Więcej na zamówienie |
|
| MIC2211-PNYML-TR | IC REG LINEAR 3V/2.85V 10MLF | 952 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 76650 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.29000 | $0.29 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.