Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | AP7335-28SNG-7 |
| LIXINC Part # | AP7335-28SNG-7 |
| Producent | Zetex Semiconductors (Diodes Inc.) |
| Kategoria | obwody scalone › pmic - regulatory napięcia - liniowe |
| Opis | IC REG LIN 2.8V 300MA 6DFN2020 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | AP7335-28SNG-7 Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | AP7335-28SNG-7 |
| Marka: | Zetex Semiconductors (Diodes Inc.) |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pmic - regulatory napięcia - liniowe |
| Producent: | Zetex Semiconductors (Diodes Inc.) |
| seria: | - |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| konfiguracja wyjścia: | Positive |
| Typ wyjścia: | Fixed |
| liczba regulatorów: | 1 |
| napięcie - wejście (maks.): | 6V |
| napięcie - wyjście (min/stałe): | 2.8V |
| napięcie - wyjście (maks.): | - |
| spadek napięcia (maks.): | 0.2V @ 300mA |
| prąd - wyjście: | 300mA |
| prąd - spoczynkowy (iq): | 80 µA |
| prąd - zasilanie (maks.): | - |
| psrr: | 65dB (1kHz) |
| funkcje kontrolne: | Enable |
| funkcje ochronne: | Over Current, Over Temperature |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 6-UDFN Exposed Pad |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 6-DFN2020 (2x2) |
| S-13D1B3130-A6T2U3 | IC REG LIN 3V/3.1V 150MA HSNT6-B | 894 Więcej na zamówienie |
|
| LP2951ACM-3.3/NOPB | IC REG LIN POS ADJ 100MA 8SOIC | 33330945 Więcej na zamówienie |
|
| RP173N361B-TR-FE | IC REG LINEAR 3.6V 150MA SOT23-5 | 898 Więcej na zamówienie |
|
| NJM78M05FA | IC REG LINEAR 5V 500MA TO220F | 2373 Więcej na zamówienie |
|
| TL1963A-18KTTR | IC REG LINEAR 1.8V 1.5A DDPAK | 4044 Więcej na zamówienie |
|
| L7806ABV | IC REG LINEAR 6V 1.5A TO220AB | 6326 Więcej na zamówienie |
|
| CAT6202VP2-GT3 | IC REG LIN POS ADJ 500MA 8TDFN | 6132 Więcej na zamówienie |
|
| R1191N090D-TR-FE | IC REG LINEAR 9V 300MA SOT23-5 | 897 Więcej na zamówienie |
|
| SPX1581T5-L-3-3 | IC REG LINEAR FIXED LDO REG | 818 Więcej na zamówienie |
|
| MIC29371-5.0BT | IC REG LINEAR 5V 750MA TO220-5 | 892 Więcej na zamówienie |
|
| LT1121IST-5#PBF | IC REG LINEAR 5V 150MA SOT223-3 | 2198 Więcej na zamówienie |
|
| MC33269DTRKG | IC REG LINEAR POS ADJ 800MA DPAK | 979 Więcej na zamówienie |
|
| MIC5245-2.7BM5TR | IC REG LINEAR MICROCAP CMOS LDO | 3812 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10910 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.15391 | $0.15391 |
| 3000 | $0.15391 | $461.73 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.