Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | MIC5209-3.0BM |
| LIXINC Part # | MIC5209-3.0BM |
| Producent | Roving Networks / Microchip Technology |
| Kategoria | obwody scalone › pmic - regulatory napięcia - liniowe |
| Opis | IC REG LINEAR 3V 500MA 8SOIC |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | MIC5209-3.0BM Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | MIC5209-3.0BM |
| Marka: | Roving Networks / Microchip Technology |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pmic - regulatory napięcia - liniowe |
| Producent: | Roving Networks / Microchip Technology |
| seria: | - |
| pakiet: | Tube |
| stan części: | Discontinued at Digi-Key |
| konfiguracja wyjścia: | Positive |
| Typ wyjścia: | Fixed |
| liczba regulatorów: | 1 |
| napięcie - wejście (maks.): | 16V |
| napięcie - wyjście (min/stałe): | 3V |
| napięcie - wyjście (maks.): | - |
| spadek napięcia (maks.): | 0.6V @ 500mA |
| prąd - wyjście: | 500mA |
| prąd - spoczynkowy (iq): | 170 µA |
| prąd - zasilanie (maks.): | 25 mA |
| psrr: | 75dB (120Hz) |
| funkcje kontrolne: | Enable |
| funkcje ochronne: | Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 8-SOIC |
| MC7908ACTG | IC REG LINEAR -8V 1A TO220AB | 2278 Więcej na zamówienie |
|
| AP7315-32SA-7 | IC REG LINEAR 3.2V 150MA SOT23 | 967 Więcej na zamówienie |
|
| S-1137D1J-I6T2U | IC REG LINEAR 1.85V 300MA SNT6A | 812 Więcej na zamówienie |
|
| NCP717AMX190TCG | IC REG LINEAR LDO 300MA LOW IQ | 135838 Więcej na zamówienie |
|
| ISL9021IRUKZ-T | IC REG LINEAR 2.85V 250MA 6UTDFN | 851 Więcej na zamówienie |
|
| LT1764AET-1.8#PBF | IC REG LINEAR 1.8V 3A TO220-5 | 1161 Więcej na zamówienie |
|
| ZXTR2012K-13 | IC REG LINEAR 12V 60MA TO252-3 | 6917 Więcej na zamówienie |
|
| MIC5232-2.5YD5-TR | IC REG LINEAR 2.5V 10MA TSOT23-5 | 3812 Więcej na zamówienie |
|
| LT3015IMSE-5#TRPBF | IC REG LINEAR -5V 1.5A 12MSOP | 848 Więcej na zamówienie |
|
| LM317LZRAG | IC REG LIN POS ADJ 100MA TO92-3 | 1564 Więcej na zamówienie |
|
| TPS75701KC | IC REG LINEAR POS ADJ 3A TO220-5 | 18986 Więcej na zamówienie |
|
| MIC29500-3.3WT | IC REG LINEAR 3.3V 5A TO220-3 | 1081 Więcej na zamówienie |
|
| TPS76725QD | IC REG LINEAR 2.5V 1A 8SOIC | 2555 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10957 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.47000 | $0.47 |
| 855 | $0.47000 | $401.85 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.