Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | NCV8570BSN33T1G |
| LIXINC Part # | NCV8570BSN33T1G |
| Producent | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Kategoria | obwody scalone › pmic - regulatory napięcia - liniowe |
| Opis | IC REG LINEAR 3.3V 200MA 5TSOP |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | NCV8570BSN33T1G Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | NCV8570BSN33T1G |
| Marka: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pmic - regulatory napięcia - liniowe |
| Producent: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| seria: | Automotive, AEC-Q100 |
| pakiet: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| stan części: | Active |
| konfiguracja wyjścia: | Positive |
| Typ wyjścia: | Fixed |
| liczba regulatorów: | 1 |
| napięcie - wejście (maks.): | 5.5V |
| napięcie - wyjście (min/stałe): | 3.3V |
| napięcie - wyjście (maks.): | - |
| spadek napięcia (maks.): | 0.185V @ 200mA |
| prąd - wyjście: | 200mA |
| prąd - spoczynkowy (iq): | 110 µA |
| prąd - zasilanie (maks.): | 130 µA |
| psrr: | 82dB ~ 63dB (1kHz ~ 10kHz) |
| funkcje kontrolne: | Enable |
| funkcje ochronne: | Over Current, Over Temperature |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 5-TSOP |
| NCV551SN15T1G | IC REG LINEAR 1.5V 150MA 5TSOP | 4826 Więcej na zamówienie |
|
| TPS75715KTTT | IC REG LIN 1.5V 3A DDPAK/TO263-5 | 22573 Więcej na zamówienie |
|
| DI79L24UAB | IC REG LINEAR -24V 100MA SOT89 | 864 Więcej na zamówienie |
|
| RP100N181B-TR-FE | IC REG LINEAR 1.8V 200MA SOT23-5 | 6863 Więcej na zamówienie |
|
| TLV71328PDQNT | IC REG LINEAR 2.8V 150MA 4X2SON | 4335 Więcej na zamówienie |
|
| S-13A1B25-A6T1U3 | IC REG LINEAR 2.5V 1A HSNT-6A | 829 Więcej na zamówienie |
|
| LM337LMX/NOPB | IC REG LIN NEG ADJ 100MA 8SOIC | 8145 Więcej na zamówienie |
|
| S-1206B21-I6T2U | IC REG LINEAR 2.1V 250MA SNT6A | 924 Więcej na zamówienie |
|
| NCV8177BMX180TCG | IC REG LINEAR 1.8V 500MA 4XDFN | 283690960 Więcej na zamówienie |
|
| NJM2831F08-TE1 | IC REG LINEAR 8V 100MA SOT23-5 | 936 Więcej na zamówienie |
|
| BU29TD2WNVX-TL | IC REG LIN 2.9V 200MA 4SSON | 1345 Więcej na zamówienie |
|
| NCP1117DTAT5G | IC REG LINEAR POS ADJ 1A DPAK | 183113410 Więcej na zamówienie |
|
| LP2985IM5X-3.0 | IC REG LINEAR FIXED POS LDO REG | 36866 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 2819894 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.29000 | $1.29 |
| 3000 | $0.46900 | $1407 |
| 6000 | $0.44555 | $2673.3 |
| 15000 | $0.42880 | $6432 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.