Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | MAX1818EUT50#TG16 |
| LIXINC Part # | MAX1818EUT50#TG16 |
| Producent | Rochester Electronics |
| Kategoria | obwody scalone › pmic - regulatory napięcia - liniowe |
| Opis | IC REG LIN POS ADJ 500MA SOT23-6 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | MAX1818EUT50#TG16 Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | MAX1818EUT50#TG16 |
| Marka: | Rochester Electronics |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pmic - regulatory napięcia - liniowe |
| Producent: | Rochester Electronics |
| seria: | - |
| pakiet: | Bulk |
| stan części: | Not For New Designs |
| konfiguracja wyjścia: | Positive |
| Typ wyjścia: | Adjustable (Fixed) |
| liczba regulatorów: | 1 |
| napięcie - wejście (maks.): | 5.5V |
| napięcie - wyjście (min/stałe): | 1.25V (5V) |
| napięcie - wyjście (maks.): | 5V |
| spadek napięcia (maks.): | 0.22V @ 500mA |
| prąd - wyjście: | 500mA |
| prąd - spoczynkowy (iq): | 250 µA |
| prąd - zasilanie (maks.): | - |
| psrr: | - |
| funkcje kontrolne: | Enable, Power Good |
| funkcje ochronne: | Over Current, Over Temperature, Short Circuit |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | SOT-23-6 |
| pakiet urządzeń dostawcy: | SOT-23-6 |
| TL750L08CD | IC REG LINEAR 8V 150MA 8SOIC | 24586 Więcej na zamówienie |
|
| NCV8503PW50R2 | IC REG LINEAR 5V 400MA 16SOIC | 8862 Więcej na zamówienie |
|
| ISL78307FBEAZ-T7A | IC REG LINEAR 3.3V 50MA 8SOIC | 937 Więcej na zamówienie |
|
| MIC5233-2.5BM5 | IC REG LINEAR LDO | 14044 Więcej na zamówienie |
|
| S-1206B17-U3T1G | IC REG LINEAR 1.7V 250MA SOT89-3 | 977 Więcej na zamówienie |
|
| S-1313D32-M5T1U3 | IC REG LINEAR 3.2V 200MA SOT23-5 | 964 Więcej na zamówienie |
|
| LP2985AIM5-1.5/NOPB | IC REG LINEAR 1.5V 150MA SOT23-5 | 10869 Więcej na zamówienie |
|
| S-817A19ANB-CUIT2U | IC REG LINEAR 1.9V 20MA SC82AB | 941 Więcej na zamówienie |
|
| MAX8881EUT25 | IC REG LINEAR LDO | 7203 Więcej na zamówienie |
|
| MIC5321-MFYML-TR | IC REG LINEAR 1.5V/2.8V 6MLF | 966 Więcej na zamówienie |
|
| TLV71210DBVT | IC REG LINEAR 1V 300MA SOT23-5 | 2899 Więcej na zamówienie |
|
| RP110N281B-TR-FE | IC REG LINEAR 2.8V 150MA SOT23-5 | 871 Więcej na zamówienie |
|
| TPS77101QDGKRG4Q1 | IC REG LIN POS ADJ 150MA 8VSSOP | 830 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10858 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.48000 | $1.48 |
| 2500 | $ 1.26716 | $3167.9 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.