Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | MIC37501-2.5BR |
| LIXINC Part # | MIC37501-2.5BR |
| Producent | Rochester Electronics |
| Kategoria | obwody scalone › pmic - regulatory napięcia - liniowe |
| Opis | IC REG LINEAR 2.5V 5A SPAK-7 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | MIC37501-2.5BR Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | MIC37501-2.5BR |
| Marka: | Rochester Electronics |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pmic - regulatory napięcia - liniowe |
| Producent: | Rochester Electronics |
| seria: | - |
| pakiet: | Bulk |
| stan części: | Obsolete |
| konfiguracja wyjścia: | Positive |
| Typ wyjścia: | Fixed |
| liczba regulatorów: | 1 |
| napięcie - wejście (maks.): | 6V |
| napięcie - wyjście (min/stałe): | 2.5V |
| napięcie - wyjście (maks.): | - |
| spadek napięcia (maks.): | 0.5V @ 5A |
| prąd - wyjście: | 5A |
| prąd - spoczynkowy (iq): | - |
| prąd - zasilanie (maks.): | - |
| psrr: | - |
| funkcje kontrolne: | Enable |
| funkcje ochronne: | Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | SPak-7 (7 leads + Tab) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | S-PAK-7 |
| TLE4284DV50ATMA1 | IC REG LINEAR 5V 1A TO252-3-11 | 1270 Więcej na zamówienie |
|
| LP3985IM5-2.5 | IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT23-5 | 2868 Więcej na zamówienie |
|
| NCP170BMX330TCG | IC REG LINEAR 3.3V 150MA 4XDFN | 300090847 Więcej na zamówienie |
|
| MIC5203-5.0BM5 | IC REG LINEAR LDO POS VOLT | 12198 Więcej na zamówienie |
|
| BD30HA3MEFJ-ME2 | IC REG LINEAR 3V 300MA 8HTSOP | 3359 Więcej na zamówienie |
|
| LM2931ACTVG | IC REG LIN POS ADJ 100MA TO220-5 | 3845283 Więcej na zamówienie |
|
| ISL9014IRCJZ-T | IC REG LINEAR 300MA 10DFN | 7383 Więcej na zamówienie |
|
| S-1121B27MC-N2MTFG | IC REG LINEAR 2.7V 150MA SOT23-5 | 975 Więcej na zamówienie |
|
| AP7343Q-33W5-7 | IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT25 | 93988 Więcej na zamówienie |
|
| TC1262-5.0VDBTR | IC REG LINEAR 5V 500MA SOT223-3 | 2329 Więcej na zamówienie |
|
| ADP160AUJZ-1.5-R7 | IC REG LINEAR 1.5V 150MA TSOT5 | 1323 Więcej na zamówienie |
|
| S-13A1C16-A6T1U3 | IC REG LINEAR 1.6V 1A HSNT-6A | 842 Więcej na zamówienie |
|
| KA78L08AZTA | IC REG LINEAR 8V 100MA TO92-3 | 4877 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 11119 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.08000 | $2.08 |
| 192 | $2.08000 | $399.36 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.