Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | R1180Q131B-TR-FE |
| LIXINC Part # | R1180Q131B-TR-FE |
| Producent | RICOH Electronic Devices Co., LTD. |
| Kategoria | obwody scalone › pmic - regulatory napięcia - liniowe |
| Opis | IC REG LINEAR 1.3V 150MA SC82AB |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | R1180Q131B-TR-FE Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | R1180Q131B-TR-FE |
| Marka: | RICOH Electronic Devices Co., LTD. |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pmic - regulatory napięcia - liniowe |
| Producent: | RICOH Electronic Devices Co., LTD. |
| seria: | R1180x |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| konfiguracja wyjścia: | Positive |
| Typ wyjścia: | Fixed |
| liczba regulatorów: | 1 |
| napięcie - wejście (maks.): | 6V |
| napięcie - wyjście (min/stałe): | 1.3V |
| napięcie - wyjście (maks.): | - |
| spadek napięcia (maks.): | 1.1V @ 150mA |
| prąd - wyjście: | 150mA |
| prąd - spoczynkowy (iq): | 1.5 µA |
| prąd - zasilanie (maks.): | - |
| psrr: | - |
| funkcje kontrolne: | Enable |
| funkcje ochronne: | Over Current |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | SC-82A, SOT-343 |
| pakiet urządzeń dostawcy: | SC-82AB |
| MAX5087BATE/V+T | IC REG LIN POS ADJ 400MA 16TQFN | 875 Więcej na zamówienie |
|
| REG103FA-3 | IC REG LIN 3V 500MA DDPAK/TO263 | 15070 Więcej na zamówienie |
|
| LP8345CLD-2.5/NOPB | IC REG LINEAR 2.5V 500MA 6WSON | 905 Więcej na zamówienie |
|
| S-1132B43-U5T1U | IC REG LINEAR 4.3V 300MA SOT89-5 | 849 Więcej na zamówienie |
|
| TPS79918QDDCRQ1 | IC REG LINEAR 1.8V 200MA SOT23-5 | 30074 Więcej na zamówienie |
|
| NCV511SN25T1G | IC REG LINEAR 2.5V 150MA 5TSOP | 882 Więcej na zamówienie |
|
| S-817B12AUA-CWBT2G | IC REG LINEAR 1.2V 20MA SOT89-3 | 927 Więcej na zamówienie |
|
| LP3991TLX-1.8/NOPB | IC REG LINEAR 1.8V 300MA 4DSBGA | 3891 Więcej na zamówienie |
|
| LT1761ES5-BYP#TRPBF | IC REG LIN POS ADJ 100MA TSOT23 | 18429 Więcej na zamówienie |
|
| MIC5245-3.0BM5TR | IC REG LINEAR MICROCAP CMOS LDO | 1952 Więcej na zamówienie |
|
| MPQ2013AGQ-5-AEC1-Z | IC REG LINEAR 5V 150MA 8QFN | 904 Więcej na zamówienie |
|
| S-1312D30-A4T2U3 | IC REG LINEAR 3V 150MA HSNT4-B | 905 Więcej na zamówienie |
|
| S-1312A24-M5T1U3 | IC REG LINEAR 2.4V 150MA SOT23-5 | 946 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10972 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.23055 | $0.23055 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.