Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | ADP1712AUJZ-1.1-R7 |
| LIXINC Part # | ADP1712AUJZ-1.1-R7 |
| Producent | Rochester Electronics |
| Kategoria | obwody scalone › pmic - regulatory napięcia - liniowe |
| Opis | IC REG LINEAR 1.1V 300MA TSOT5 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | ADP1712AUJZ-1.1-R7 Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | ADP1712AUJZ-1.1-R7 |
| Marka: | Rochester Electronics |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pmic - regulatory napięcia - liniowe |
| Producent: | Rochester Electronics |
| seria: | - |
| pakiet: | Bulk |
| stan części: | Obsolete |
| konfiguracja wyjścia: | Positive |
| Typ wyjścia: | Fixed |
| liczba regulatorów: | 1 |
| napięcie - wejście (maks.): | 5.5V |
| napięcie - wyjście (min/stałe): | 1.1V |
| napięcie - wyjście (maks.): | - |
| spadek napięcia (maks.): | 0.23V @ 300mA |
| prąd - wyjście: | 300mA |
| prąd - spoczynkowy (iq): | 70 µA |
| prąd - zasilanie (maks.): | 420 µA |
| psrr: | 65dB (1kHz) |
| funkcje kontrolne: | Enable, Soft Start |
| funkcje ochronne: | Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO) |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| pakiet urządzeń dostawcy: | TSOT-5 |
| TCR2EF32,LM(CT | IC REG LINEAR 3.2V 200MA SMV | 6748 Więcej na zamówienie |
|
| LP2952AIM-3.3 | IC REG LIN POS ADJ 250MA 16SOIC | 1068 Więcej na zamówienie |
|
| UA7805CKTTR | IC REG LIN 5V 1.5A DDPAK/TO263-3 | 12059 Więcej na zamówienie |
|
| S-13R1G14-M5T1U3 | IC REG LINEAR 1.4V 150MA SOT23-5 | 809 Więcej na zamówienie |
|
| MAX8511EXK33+T | IC REG LINEAR 3.3V 120MA SC70-5 | 13460 Więcej na zamówienie |
|
| R1501J092B-T1-JE | IC REG LINEAR 9.2V 1A TO252-5-P2 | 989 Więcej na zamówienie |
|
| RN5RZ35AA-TR-FE | IC REG LINEAR 3.5V 100MA SOT23-5 | 963 Więcej na zamówienie |
|
| S-1155B15-U5T1G | IC REG LINEAR 1.5V 500MA SOT89-5 | 864 Więcej na zamówienie |
|
| LP38841S-1.2/NOPB | IC REG LINEAR 1.2V 800MA DDPAK | 924 Więcej na zamówienie |
|
| BDJ2GA5WEFJ-E2 | IC REG LINEAR 12V 500MA 8HTSOP | 3431 Więcej na zamówienie |
|
| AP2112R5-2.6TRG1 | IC REG LINEAR 2.6V 600MA SOT89-5 | 873 Więcej na zamówienie |
|
| LT3050EDDB#TRMPBF | IC REG LIN POS ADJ 100MA 12DFN | 1270 Więcej na zamówienie |
|
| UA78L09CLPR | IC REG LINEAR FIXED STNDRD REG | 2814 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 29030 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.64000 | $0.64 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.