Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | LD6836TD/14H,125 |
| LIXINC Part # | LD6836TD/14H,125 |
| Producent | Rochester Electronics |
| Kategoria | obwody scalone › pmic - regulatory napięcia - liniowe |
| Opis | IC REG LINEAR 1.4V 300MA 5TSOP |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | LD6836TD/14H,125 Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | LD6836TD/14H,125 |
| Marka: | Rochester Electronics |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pmic - regulatory napięcia - liniowe |
| Producent: | Rochester Electronics |
| seria: | - |
| pakiet: | Bulk |
| stan części: | Obsolete |
| konfiguracja wyjścia: | Positive |
| Typ wyjścia: | Fixed |
| liczba regulatorów: | 1 |
| napięcie - wejście (maks.): | 5.5V |
| napięcie - wyjście (min/stałe): | 1.4V |
| napięcie - wyjście (maks.): | - |
| spadek napięcia (maks.): | 0.2V @ 300mA |
| prąd - wyjście: | 300mA |
| prąd - spoczynkowy (iq): | 100 µA |
| prąd - zasilanie (maks.): | 250 µA |
| psrr: | 55dB (1kHz) |
| funkcje kontrolne: | Enable |
| funkcje ochronne: | Over Current, Over Temperature |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | SC-74A, SOT-753 |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 5-TSOP |
| ADP1714AUJZ-0.95R7 | IC REG LINEAR 0.95V 300MA TSOT5 | 11766 Więcej na zamówienie |
|
| MIC5259-1.5YD5 | IC REG LINEAR 300MA HIGH PSRR | 5312 Więcej na zamówienie |
|
| TPS767D325PWPG4 | IC REG LIN 2.5V/3.3V 1A 28HTSSOP | 960 Więcej na zamówienie |
|
| XC6222B281MR-G | IC REG LINEAR 2.8V 700MA SOT25 | 3626 Więcej na zamówienie |
|
| LP3964ES-1.8/NOPB | IC REG LINEAR 1.8V 800MA DDPAK | 1176 Więcej na zamówienie |
|
| LP38693QSD-ADJ/NOPB | IC REG LIN POS ADJ 500MA 6WSON | 1333 Więcej na zamówienie |
|
| RP131K101B-TR | IC REG LINEAR 1V 1A DFN1820-6 | 5899 Więcej na zamówienie |
|
| SM72238TD-3.0/NOPB | IC REG LINEAR 3V 100MA TO252-3 | 15981 Więcej na zamówienie |
|
| MPQ2019GN-33-AEC1-Z | IC REG LINEAR 3.3V 300MA 8SOIC | 901 Więcej na zamówienie |
|
| ADP322ACPZ-165-R7 | IC REG LIN 1.2V/1.8V/3.3V 16CSP | 12105 Więcej na zamówienie |
|
| MCP1754ST-3302E/MC | IC REG LINEAR 3.3V 150MA 8DFN | 3517 Więcej na zamówienie |
|
| ADP165AUJZ-2.3-R7 | IC REG LIN 2.3V 150MA TSOT23-5 | 2962 Więcej na zamówienie |
|
| NCP114ASN250T2G | IC REG LINEAR 2.5V 300MA 5TSOP | 102941 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 30860 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10000 | $0.1 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.