Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | XC6221B28A7R-G |
| LIXINC Part # | XC6221B28A7R-G |
| Producent | Torex Semiconductor Ltd. |
| Kategoria | obwody scalone › pmic - regulatory napięcia - liniowe |
| Opis | IC REG LINEAR 2.85V 200MA 4USPN |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | XC6221B28A7R-G Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | XC6221B28A7R-G |
| Marka: | Torex Semiconductor Ltd. |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pmic - regulatory napięcia - liniowe |
| Producent: | Torex Semiconductor Ltd. |
| seria: | - |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| konfiguracja wyjścia: | Positive |
| Typ wyjścia: | Fixed |
| liczba regulatorów: | 1 |
| napięcie - wejście (maks.): | 6V |
| napięcie - wyjście (min/stałe): | 2.85V |
| napięcie - wyjście (maks.): | - |
| spadek napięcia (maks.): | 0.17V @ 100mA |
| prąd - wyjście: | 200mA |
| prąd - spoczynkowy (iq): | 50 µA |
| prąd - zasilanie (maks.): | - |
| psrr: | 70dB (1kHz) |
| funkcje kontrolne: | Enable |
| funkcje ochronne: | Over Current, Short Circuit |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 4-XDFN |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 4-USPN (0.90x1.2) |
| NCP115CMX330TCG | IC REG LINEAR 3.3V 300MA 4XDFN | 15718824 Więcej na zamówienie |
|
| NCP4671DSN09T1G | IC REG LINEAR 0.9V 400MA SOT23-5 | 3999 Więcej na zamówienie |
|
| S-1312D20-A4T1U3 | IC REG LINEAR 2V 150MA HSNT4-A | 812 Więcej na zamówienie |
|
| NCV8752ASN18T1G | IC REG LINEAR 1.8V 200MA 5TSOP | 24914 Więcej na zamówienie |
|
| ADP220ACBZ-2818R7 | IC REG LINEAR 1.8V/2.8V 6WLCSP | 15668 Więcej na zamówienie |
|
| TPS7A6050QKVURQ1 | IC REG LINEAR 5V 300MA TO252-5 | 5328 Więcej na zamówienie |
|
| S-817A55ANB-CVST2U | IC REG LINEAR 5.5V 75MA SC82AB | 840 Więcej na zamówienie |
|
| LT1761ES5-BYP#TRMPBF | IC REG LIN POS ADJ 100MA TSOT23 | 36212 Więcej na zamówienie |
|
| TPS7B4253QDDARQ1 | IC REG LIN POS ADJ 300MA 8SO | 850 Więcej na zamówienie |
|
| MIC3775-1.8BMM | IC REG LINEAR 1.8V 750MA 8MSOP | 13389 Więcej na zamówienie |
|
| NCP4671DSN10T1G | IC REG LINEAR 1V 400MA SOT23-5 | 24432 Więcej na zamówienie |
|
| LT1020ISW#PBF | IC REG LIN POS ADJ 125MA 16SOIC | 912 Więcej na zamówienie |
|
| MC33565DR2G | IC REG LINEAR 3.3V 200MA 8SOIC | 5845 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10855 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.21211 | $0.21211 |
| 5000 | $0.21211 | $1060.55 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.