Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | MC7808BDTG |
| LIXINC Part # | MC7808BDTG |
| Producent | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Kategoria | obwody scalone › pmic - regulatory napięcia - liniowe |
| Opis | IC REG LINEAR 8V 1A DPAK |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | MC7808BDTG Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | MC7808BDTG |
| Marka: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pmic - regulatory napięcia - liniowe |
| Producent: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| seria: | - |
| pakiet: | Tube |
| stan części: | Active |
| konfiguracja wyjścia: | Positive |
| Typ wyjścia: | Fixed |
| liczba regulatorów: | 1 |
| napięcie - wejście (maks.): | 35V |
| napięcie - wyjście (min/stałe): | 8V |
| napięcie - wyjście (maks.): | - |
| spadek napięcia (maks.): | 2V @ 1A (Typ) |
| prąd - wyjście: | 1A |
| prąd - spoczynkowy (iq): | 8 mA |
| prąd - zasilanie (maks.): | - |
| psrr: | 62dB (120Hz) |
| funkcje kontrolne: | - |
| funkcje ochronne: | Over Temperature, Short Circuit |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| pakiet urządzeń dostawcy: | DPAK |
| TL750M05CKCSE3 | IC REG LINEAR 5V 750MA TO220-3 | 1610 Więcej na zamówienie |
|
| S-1137B24-U5T1G | IC REG LINEAR 2.4V 300MA SOT89-5 | 817 Więcej na zamówienie |
|
| S-1312B31-A4T1U3 | IC REG LINEAR 3.1V 150MA HSNT4-A | 995 Więcej na zamówienie |
|
| AP7343D-18FS4-7B | IC REG LINEAR 1.8V 300MA 4DFN | 9260 Więcej na zamówienie |
|
| NCV8170BXV310T2G | IC REG LINEAR 3.1V 150MA SOT563 | 1791 Więcej na zamówienie |
|
| LD6805K/21P,115 | IC REG LIN 2.1V 150MA DFN1010C-4 | 70856 Więcej na zamówienie |
|
| AP7315-28SR-7 | IC REG LINEAR 2.8V 150MA SOT23 | 99961 Więcej na zamówienie |
|
| TPS727105YFFT | IC REG LINEAR 1.05V 250MA 4DSBGA | 1657 Więcej na zamówienie |
|
| BD50HC0WEFJ-E2 | IC REG LINEAR 5V 1A 8HTSOP | 937 Więcej na zamówienie |
|
| LT1763CS8-5#PBF | IC REG LINEAR 5V 500MA 8SOIC | 4104 Więcej na zamówienie |
|
| TLS805B1LDV50XUMA1 | IC REG LINEAR 5V 50MA TSON-10 | 907 Więcej na zamówienie |
|
| MP20042DG-SJ-LF-Z | IC REG LINEAR 2.5V/3.3V 8QFN | 890 Więcej na zamówienie |
|
| NCP154MX280280TAG | IC REG LIN 2.8V/2.8V 300MA 8XDFN | 21959 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 5597856 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.67000 | $0.67 |
| 75 | $0.55775 | $41.83125 |
| 150 | $0.45524 | $68.286 |
| 525 | $0.35987 | $188.93175 |
| 1050 | $0.28788 | $302.274 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.