Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | S-1313C1J-A4T1U3 |
| LIXINC Part # | S-1313C1J-A4T1U3 |
| Producent | ABLIC U.S.A. Inc. |
| Kategoria | obwody scalone › pmic - regulatory napięcia - liniowe |
| Opis | IC REG LIN 1.85V 200MA HSNT4-A |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | S-1313C1J-A4T1U3 Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | S-1313C1J-A4T1U3 |
| Marka: | ABLIC U.S.A. Inc. |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pmic - regulatory napięcia - liniowe |
| Producent: | ABLIC U.S.A. Inc. |
| seria: | S-1313 |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| konfiguracja wyjścia: | Positive |
| Typ wyjścia: | Fixed |
| liczba regulatorów: | 1 |
| napięcie - wejście (maks.): | 5.5V |
| napięcie - wyjście (min/stałe): | 1.85V |
| napięcie - wyjście (maks.): | - |
| spadek napięcia (maks.): | 0.58V @ 100mA |
| prąd - wyjście: | 200mA |
| prąd - spoczynkowy (iq): | 100 nA |
| prąd - zasilanie (maks.): | 1.35 µA |
| psrr: | - |
| funkcje kontrolne: | Enable |
| funkcje ochronne: | Overcurrent, Thermal Shutdown |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 4-SMD, Flat Lead Exposed Pad |
| pakiet urządzeń dostawcy: | HSNT-4-A |
| LT3023IDD#PBF | IC REG LINEAR POS ADJ 10DFN | 2987 Więcej na zamówienie |
|
| AP2112R5-1.2TRG1 | IC REG LINEAR 1.2V 600MA SOT89-5 | 836 Więcej na zamówienie |
|
| MIC5305-2.8YD5-TR | IC REG LIN 2.8V 150MA TSOT23-5 | 879 Więcej na zamówienie |
|
| S-1315C19-M5T1U3 | IC REG LINEAR 1.9V 200MA SOT23-5 | 951 Więcej na zamówienie |
|
| S-13R1D24-I4T1U3 | IC REG LINEAR 2.4V 150MA SNT4A | 931 Więcej na zamówienie |
|
| S-1335B12-A4T2U3 | IC REG LINEAR 1.2V 150MA HSNT4-B | 932 Więcej na zamówienie |
|
| LDI1117-2.5U | IC REG LINEAR 2.5V 1.35A SOT89 | 900 Więcej na zamówienie |
|
| CS8121YTVA5 | IC REG LINEAR FIXED LDO REG | 3402 Więcej na zamówienie |
|
| MIC5236-3.3YM | IC REG LINEAR 3.3V 150MA 8SOIC | 1076 Więcej na zamówienie |
|
| S-1206B40-U3T1U | IC REG LINEAR 4V 250MA SOT89-3 | 927 Więcej na zamówienie |
|
| S-1135D28-A6T1U | IC REG LINEAR 2.8V 300MA HSNT-6A | 867 Więcej na zamówienie |
|
| S-13R1A21-M5T1U3 | IC REG LINEAR 2.1V 150MA SOT23-5 | 922 Więcej na zamówienie |
|
| S-816A45AMC-BAUT2G | IC REG LINEAR 4.5V 1A SOT23-5 | 869 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10971 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.33040 | $0.3304 |
| 10000 | $0.31816 | $3181.6 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.