Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | RP130K311D-TR |
| LIXINC Part # | RP130K311D-TR |
| Producent | Rochester Electronics |
| Kategoria | obwody scalone › pmic - regulatory napięcia - liniowe |
| Opis | IC REG LIN 3.1V 150MA DFN1010-4 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | RP130K311D-TR Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | RP130K311D-TR |
| Marka: | Rochester Electronics |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pmic - regulatory napięcia - liniowe |
| Producent: | Rochester Electronics |
| seria: | RP130x |
| pakiet: | Bulk |
| stan części: | Active |
| konfiguracja wyjścia: | Positive |
| Typ wyjścia: | Fixed |
| liczba regulatorów: | 1 |
| napięcie - wejście (maks.): | 6.5V |
| napięcie - wyjście (min/stałe): | 3.1V |
| napięcie - wyjście (maks.): | - |
| spadek napięcia (maks.): | 0.51V @ 150mA |
| prąd - wyjście: | 150mA |
| prąd - spoczynkowy (iq): | 58 µA |
| prąd - zasilanie (maks.): | - |
| psrr: | 80dB (1kHz) |
| funkcje kontrolne: | Enable |
| funkcje ochronne: | Over Current |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 4-UDFN Exposed Pad |
| pakiet urządzeń dostawcy: | DFN(PLP)1010-4 |
| TPS73410DDCR | IC REG LINEAR 1V 250MA SOT23-5 | 102982 Więcej na zamówienie |
|
| TPS7A4525DCQR | IC REG LIN LOW NOISE FAST TRANS | 7122 Więcej na zamówienie |
|
| MP8801DJ-2.5-LF-P | IC REG LIN POS ADJ 150MA TSOT23 | 810 Więcej na zamówienie |
|
| MAX8511EXK25-T | IC REG LINEAR LDO | 15832 Więcej na zamówienie |
|
| S-1137C12-U5T1G | IC REG LINEAR 1.2V 300MA SOT89-5 | 949 Więcej na zamówienie |
|
| NCP717CMX330TCG | IC REG LINEAR 3.3V 300MA 4XDFN | 929 Więcej na zamówienie |
|
| TLV75528PDBVR | IC REG LINEAR 2.8V 500MA SOT23-5 | 2523 Więcej na zamówienie |
|
| TPS73625DCQ | IC REG LIN 2.5V 400MA SOT223-6 | 1194 Więcej na zamówienie |
|
| R1114N261B-TR-FE | IC REG LINEAR 2.6V 150MA SOT23-5 | 878 Więcej na zamówienie |
|
| S-1132B47-M5T1G | IC REG LINEAR 4.7V 300MA SOT23-5 | 821 Więcej na zamówienie |
|
| S-1711A1829-M6T1U | IC REG LIN 1.8V/2.9V 150MA SOT23 | 834 Więcej na zamówienie |
|
| TCR2EF45,LM(CT | IC REG LINEAR 4.5V 200MA SMV | 3951 Więcej na zamówienie |
|
| S-13A1B22-A6T1U3 | IC REG LINEAR 2.2V 1A HSNT-6A | 819 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 70957 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.23000 | $0.23 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.