Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | L5964L-VYY |
| LIXINC Part # | L5964L-VYY |
| Producent | STMicroelectronics |
| Kategoria | obwody scalone › pmic - regulatory napięcia - liniowe + przełączające |
| Opis | IC REG TRPL BUCK/LNR SYNC 64LQFP |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | L5964L-VYY Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | L5964L-VYY |
| Marka: | STMicroelectronics |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pmic - regulatory napięcia - liniowe + przełączające |
| Producent: | STMicroelectronics |
| seria: | - |
| pakiet: | Tube |
| stan części: | Active |
| topologia: | Step-Down (Buck) Synchronous (2), Linear (LDO) (1) |
| liczba wyjść: | 3 |
| częstotliwość - przełączanie: | 250kHz ~ 2.3MHz |
| napięcie/prąd - wyjście 1: | Selectable, 3.5A |
| napięcie/prąd - wyjście 2: | Selectable, 3.5A |
| napięcie/prąd - wyjście 3: | Selectable, 250mA |
| ze sterownikiem LED: | No |
| z przełożonym: | Yes |
| z sekwencerem: | No |
| napięcie zasilające: | 3.3V ~ 26V |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 105°C |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 64-LQFP Exposed Pad |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 64-LQFP (10x10) |
| XRP7740ILB-F | IC REG 5OUT BUCK/LNR SYNC 40TQFN | 1508 Więcej na zamówienie |
|
| MB39C022NPN-G-EFE1 | IC REG DL BUCK/LINEAR SYNC 10SON | 917 Więcej na zamówienie |
|
| LT3048EDC-12#TRMPBF | IC REG DL BOOST/LNR 2.2MHZ 8DFN | 883 Więcej na zamówienie |
|
| LT3095EUDD#PBF | IC REG DL BOOST/LINEAR 24QFN | 983 Więcej na zamówienie |
|
| TC1303C-ZI0EUN | IC REG DL BUCK/LNR SYNC 10MSOP | 990 Więcej na zamówienie |
|
| A8450KLBTR-T | IC REG QUAD BUCK/LINEAR 24SOIC | 1576 Więcej na zamówienie |
|
| S6BP401AL1SN1B000 | IC REG 6OUT BUCK/LNR SYNC 40QFN | 831 Więcej na zamówienie |
|
| ISL9307IRTWCWNZ-T | IC REG QUAD BUCK/LNR SYNC 16TQFN | 962 Więcej na zamówienie |
|
| TC1313-1P0EUNTR | IC REG DL BUCK/LNR SYNC 10MSOP | 800 Więcej na zamówienie |
|
| ISL9307IRTAAJFZ-T7A | IC REG QUAD BUCK/LNR SYNC 16TQFN | 880 Więcej na zamówienie |
|
| LM3280TL-280/NOPB | 0.94A, 2000KHZ PBGA16 | 1373 Więcej na zamówienie |
|
| BD39012EFV-CE2 | IC REG 24HTSSOP-B | 2707 Więcej na zamówienie |
|
| TPS610986DSET | IC REG DL BOOST/LNR SYNC 6WSON | 901 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10812 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $5.83000 | $5.83 |
| 960 | $3.04264 | $2920.9344 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.