Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | ISL9307IRTAANGZ-T |
| LIXINC Part # | ISL9307IRTAANGZ-T |
| Producent | Intersil (Renesas Electronics America) |
| Kategoria | obwody scalone › pmic - regulatory napięcia - liniowe + przełączające |
| Opis | IC REG QUAD BUCK/LNR SYNC 16TQFN |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | ISL9307IRTAANGZ-T Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | ISL9307IRTAANGZ-T |
| Marka: | Intersil (Renesas Electronics America) |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pmic - regulatory napięcia - liniowe + przełączające |
| Producent: | Intersil (Renesas Electronics America) |
| seria: | - |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| topologia: | Step-Down (Buck) Synchronous (2), Linear (LDO) (2) |
| liczba wyjść: | 4 |
| częstotliwość - przełączanie: | 3MHz |
| napięcie/prąd - wyjście 1: | 0.8V ~ 5.5V, 1.5A |
| napięcie/prąd - wyjście 2: | 0.8V ~ 5.5V, 1.5A |
| napięcie/prąd - wyjście 3: | 3.3V, 300mA |
| ze sterownikiem LED: | No |
| z przełożonym: | No |
| z sekwencerem: | No |
| napięcie zasilające: | 1.5V ~ 5.5V |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 16-WQFN Exposed Pad |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 16-TQFN (4x4) |
| LT3507AHFE#TRPBF | IC REG QUAD BUCK/LINEAR 38TSSOP | 890 Więcej na zamówienie |
|
| MIC2800-G2SYML-TR | IC REG TRPL BUCK/LNR 2MHZ 16QFN | 996 Więcej na zamówienie |
|
| TC1313-ZS0EUNTR | IC REG DL BUCK/LNR SYNC 10MSOP | 959 Więcej na zamówienie |
|
| LP87322ERHDRQ1 | IC REG QUAD BUCK/LNR 2MHZ 28VQFN | 873 Więcej na zamówienie |
|
| LP3907TL-JJCP/NOPB | IC REG QUAD BUCK/LNR SYNC 25USMD | 853 Więcej na zamówienie |
|
| TC1303B-RD1EMF | IC REG DL BUCK/LINEAR SYNC 10DFN | 982 Więcej na zamówienie |
|
| LM2686MTC | SWITCHED CAPACITOR REGULATOR | 951 Więcej na zamówienie |
|
| TC1303B-PD0EMF | IC REG DL BUCK/LINEAR SYNC 10DFN | 839 Więcej na zamówienie |
|
| MAX20049DATEE/VY+T | MINI PMIC FOR REMOTE CAMERA POWE | 873 Więcej na zamówienie |
|
| TPS65320CQPWPRQ1 | IC REG DL BUCK/LINEAR 14HTSSOP | 947 Więcej na zamówienie |
|
| TC1303B-SD0EMF | IC REG DL BUCK/LINEAR SYNC 10DFN | 946 Więcej na zamówienie |
|
| L5963U-KBX | IC REG TRP BCK/LNR SYNC PWRSSO36 | 854 Więcej na zamówienie |
|
| SC3303MLTRT | IC REG DL BUCK/LNR SYNC 10MLPD | 919 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10859 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.93920 | $2.9392 |
| 6000 | $2.78680 | $16720.8 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.