Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | XC9281A1ME0R-G |
| LIXINC Part # | XC9281A1ME0R-G |
| Producent | Torex Semiconductor Ltd. |
| Kategoria | obwody scalone › pmic - regulatory napięcia - dc dc regulatory impulsowe |
| Opis | HISAT-COT CONTROL EXTREMELY SMAL |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | XC9281A1ME0R-G Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | XC9281A1ME0R-G |
| Marka: | Torex Semiconductor Ltd. |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pmic - regulatory napięcia - dc dc regulatory impulsowe |
| Producent: | Torex Semiconductor Ltd. |
| seria: | XC9281 |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| funkcjonować: | Step-Down |
| konfiguracja wyjścia: | Positive |
| topologia: | Buck |
| Typ wyjścia: | Fixed |
| liczba wyjść: | 1 |
| napięcie - wejście (min): | 2.5V |
| napięcie - wejście (maks.): | 5.5V |
| napięcie - wyjście (min/stałe): | 1.95V |
| napięcie - wyjście (maks.): | - |
| prąd - wyjście: | 600mA |
| częstotliwość - przełączanie: | 6MHz |
| prostownik synchroniczny: | Yes |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 5-XFBGA, WLBGA |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 5-WLP-06 (0.88x0.96) |
| XC9135B38CDR-G | 1A DRIVER TRANSISTOR BUILT-IN ST | 948 Więcej na zamówienie |
|
| TLF50251ELXUMA2 | IC REG DC/DC CONVERTER | 919 Więcej na zamówienie |
|
| XC9259B18C1R-G | ULTRA SMALL 1A COT CONTROL SYNCH | 824 Więcej na zamówienie |
|
| XC9237E2LDER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 822 Więcej na zamówienie |
|
| XC9237B16C4R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 860 Więcej na zamówienie |
|
| XC9260B30DPR-G | 1.5A COT CONTROL SYNCHRONOUS STE | 993 Więcej na zamówienie |
|
| XD9261B2CDER-Q | HISAT-COT CONTROL 1.5A SYNCHRONO | 810 Więcej na zamówienie |
|
| XC9236C36C4R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 802 Więcej na zamówienie |
|
| XC9236A20DER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 979 Więcej na zamówienie |
|
| XC9236C20DER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 800 Więcej na zamówienie |
|
| XC9236A3ECER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 956 Więcej na zamówienie |
|
| XC9235A30D4R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 960 Więcej na zamówienie |
|
| XC9237C14DER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 898 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10905 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.32198 | $0.32198 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.