Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | XC9141B38D0R-G |
| LIXINC Part # | XC9141B38D0R-G |
| Producent | Torex Semiconductor Ltd. |
| Kategoria | obwody scalone › pmic - regulatory napięcia - dc dc regulatory impulsowe |
| Opis | 0.8A SYNCHRONOUS STEP-UP DC/DC C |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | XC9141B38D0R-G Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | XC9141B38D0R-G |
| Marka: | Torex Semiconductor Ltd. |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pmic - regulatory napięcia - dc dc regulatory impulsowe |
| Producent: | Torex Semiconductor Ltd. |
| seria: | XC9141 |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| funkcjonować: | Step-Up |
| konfiguracja wyjścia: | Positive |
| topologia: | Boost |
| Typ wyjścia: | Fixed |
| liczba wyjść: | 1 |
| napięcie - wejście (min): | 0.65V |
| napięcie - wejście (maks.): | 6V |
| napięcie - wyjście (min/stałe): | 3.8V |
| napięcie - wyjście (maks.): | - |
| prąd - wyjście: | 500mA |
| częstotliwość - przełączanie: | 3MHz |
| prostownik synchroniczny: | Yes |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 6-XFBGA, WLBGA |
| pakiet urządzeń dostawcy: | WLP-6-01 |
| XC9236A1BDER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 985 Więcej na zamówienie |
|
| MAX860CUA | SWITCHED-CAP VOLTAGE CONVERTER | 2336 Więcej na zamówienie |
|
| XC9257B1FEER-G | 1A COT CONTROL SYNCHRONOUS STEP- | 939 Więcej na zamówienie |
|
| XC9235G09DER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 825 Więcej na zamówienie |
|
| XC9260B21CPR-G | 1.5A COT CONTROL SYNCHRONOUS STE | 801 Więcej na zamówienie |
|
| XC9237A37DER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 881 Więcej na zamówienie |
|
| NCP1729SN35T | IC REG SWTCHD CAP INV 50MA 6TSOP | 5920 Więcej na zamówienie |
|
| XC9237A3KCER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 962 Więcej na zamówienie |
|
| XC9235A1KD0R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 836 Więcej na zamówienie |
|
| NCV890430MW33TXG | AUTOMOTIVE 0.6 A 2 MHZ 100% DUTY | 950 Więcej na zamówienie |
|
| XC9236B32C0R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 865 Więcej na zamówienie |
|
| XC9237G18D4R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 825 Więcej na zamówienie |
|
| XC9235B17D4R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 927 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10836 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.64999 | $0.64999 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.